Мы создаем волны.

Резонанс. Мы создаем волны. Иногда штормы!

 
11.07.2012 08:16

Кум Президента хоче в президенти? Про «Український вибір» і його неформального лідера

Відомий політик і високопосадовець часів президентства Леоніда Кучми Віктор Медведчук напередодні парламентських виборів нагадав нам, що «будь-яка влада, усвідомлюючи свою безконтрольність і безкарність, забуває про інтереси народу. І згадує про них напередодні чергових виборів. Чи є рішення цієї проблеми? Рішення є!» О, Боже мій милий! Людство врятоване? Що ж пропонується? Людям слід об'єднатися навколо Віктора Медведчука в «Український вибір», який буде діяти в інтересах більшості громадян, вивчаючи основні проблеми, які хвилюють людей, і шляхом організації семінарів, «круглих столів», дискусій, громадських експертиз, публікації інформаційно-аналітичних матеріалів, створення рубрик і передач, які висвітлюють актуальні регіональні питання, проведення публічних заходів та громадських акцій, щоб змусити владу вирішувати наші спільні проблеми.

Стратегічні питання внутрішньої і зовнішньої політики управління державними справами та актуальні питання мають вирішувати референдуми за народною ініціативою.

Очевидно, Віктор Медведчук всерйоз сприйняв визначення демократії, дане американським журналістом, сатириком Генрі Луїсом Менке: «Демократія — це теорія, згідно з якою прості люди знають, чого хочуть, і повинні отримати те без будь-якої поблажливості». Бачили очі, що купували. В залежності від того, в чиїх руках буде «народна ініціатива», можна уже хоч завтра запровадити смертну кару в Україні, кримчанам приєднати Крим до Росії.

Але В. Медведчук не збирається пускати «Український вибір» на самоплив, базові цінності уже визначено — це приєднання України до відновлюваної В. Путіним імперії і, відповідно, запровадження російської мови як державної. Каже: «Ніхто не може обмежувати право людей використовувати російську мову в усіх сферах суспільного життя». Бідний Азаров переймається державною мовою! Але ж усякі інші міністри-колесникови на державну мову уваги не звертають! Та й сам Віктор Медведчук розмістив рекламу свого «Українського вибору» всупереч закону не на державній мові на бігбордах і на телебаченні.

«Строит на свой тон юриста права» — як казав незабутній Григорій Сковорода. Знаменитий «юриста» готується стати нашим президентом, тому викидає гроші на цю маячню. Чиї гроші?

Погодьтеся, «крупних стонів» у нас вистачає, особливо полюбляв їх президент Віктор Ющенко. Нехай будуть. Але, люди добрі, демократія — це не «охлократія» — влада більшості.

Демократія — це «процедура»:

1. Виборність органів влади;

2. Поділ державної влади на три гілки — законодавчу, виконавчу і судову;

3. Підпорядкування меншості більшості. Але захист прав меншин.

4. Наявність політичних свобод.

На мою думку, наша проблема — судова гілка влади! Якщо будемо карати за свідомо неправедний суд, як за зраду Батьківщини чи як за зґвалтування, можливо, запрацює усе в державі.

Щодо захисників Росії — вони Україну люблять, але українців не визнають. Ось вам зразок їхніх переконань: «…украинство — это стремление четвертовать Русь, оторвать от неё кусок (Украину). На этом стремлении к расчленению Руси настроена вся так называемая украинская национальная идея. Это болезнь, которой, к сожалению, болеют сегодня многие» (2000, 13.04.2012. Олександр Каревін, автор університетського підручника «История украинского права»).

Отже, самим фактом свого народження ми каламутимо їм їхнє «чистое питье с песком и с илом»! Тому, якщо вони поставлять над нами пастухом кума президента Росії Віктора Медведчука, Росія, напевно, спасеться від четвертування, повернувши собі землі так званої України.

Джерело:http://33kanal.com/33channel/5672-12-28-10

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Присоединяйтесь к нам. Будьте в курcе свежих событий и новостей.

Закрыть

Поиск