Мы создаем волны.

Резонанс. Мы создаем волны. Иногда штормы!

 
26.12.2015 12:14

Правий сектор обурений підвищенням зарплат Марцінківу та Сичу

Відповідну заяву Івано-Франківський ОО НВР Правий сектор “Тим, що не зламали присяги?!” розмістив на своїй сторінці у Facebook, пишуть Версії з посиланням на Галку:

“Призначення голові Івано-Франківської міської ради Р.Марцинківу та його заступникам і секретарю міської ради по 50% посадового окладу, а голові обласної ради О.Сичу (!) 150% від посадового окладу, а також надання йому матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань і оздоровлення у розмірі середньомісячної заробітної плати, зважаючи на значне погіршення соціального становища українського народу, – є грубим порушенням морально-етичних норм представниками депутатського корпусу міської та обласної рад стосовно громади, яка делегувала їм владні повноваження!

Така зухвала та резонансна в інформаційному полі поведінка депутатів обласної ради, в свою чергу, мала на меті прикрити ще більшу аферу, а саме – прийняття програми охорони навколишнього природнього середовища у розмірі (!) 2 млрд. 253 млн. гривень, що, за практикою «папєрєдніков», призначено для дерибану народних коштів «обранцями».

Ігнорування питання учасників АТО на цій сесії обласної ради з приводу створення відповідної депутатської комісії, зневага до, декларованих раніше цінностей Майдану, владною в області політичною силою, соціальні негаразди, а також воєнні події на сході України викликають виправдане обурення громади, яке може вилитись у акції громадянської непокори з плачевними наслідками для владоможців!
Втратили страх чи звязок з реальністю!?

Гнів народу та кара Божа спадуть на голови кривдників!

Українці, єднаймося для знищення режиму внутрішньої окупації, апетити і загроза якого щодня зростають!

Слава Україні!”

Прочитано 723 раз
Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

ТОП новости

Присоединяйтесь к нам. Будьте в курcе свежих событий и новостей.

Закрыть

Поиск