Мы создаем волны.

Резонанс. Мы создаем волны. Иногда штормы!

 
25.06.2013 10:34

Міндоходів: через вінницьку митницю пройшло більше одного мільйону вантажів

Впродовж січня-травня поточного року зовнішньоторговельний обіг сягнув майже 440 млн. доларів США. Саме стільки вантажів було оформлено на вінницькій митниці впродовж січня-травня 2013 року. Про це повідомляє інформаційно-комунікаційний відділ ГУ Міндоходів Вінниччини

Наразі Вінницька митниця Міндоходів є експортоорієнтованою – сальдо зовнішньої торгівлі товарами є  позитивним і перевищує 55 млн. доларів.  За п’ять місяців імпорт товарів склав 192,4 млн. доларів, експорт – 247,5 млн. доларів. Загалом з початку року тут оформлено 1018 тисяч тонн вантажів. Зовнішньоторговельні операції здійснювалися з 83-ма країнами світу. Серед основних торгових партнерів у сфері ЗЕД – Росія, на яку припадає 23% загального товарообігу. Наступною є Польща – 11% загального товарообігу. На Німеччину та  Білорусь припадає відповідно 9% та 8% загального товарообігу.

Зважаючи на специфіку Вінниччини, у бюджетоформуючих лідерах імпорт машин, устаткування та транспорту. На них припадає 36% сплачених під час оформлення податків. Операції з продукцією хімічної промисловості принесли до бюджету 29% бюджетних надходжень. Експорт-імпорт продовольчих товарів та продукції сільського господарства – 14%.

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

ТОП новости

Присоединяйтесь к нам. Будьте в курcе свежих событий и новостей.

Закрыть

Поиск