Мы создаем волны.

Резонанс. Мы создаем волны. Иногда штормы!

 
25.06.2013 00:00

Кредит на 149 млн грн планує взяти міська влада на розвиток громадського транспорту Вінниці

Вінницька міська рада на черговій сесії ухвалила рішення про отримання кредитної позики у розмірі 149 мільйонів гривень. З них 36 мільйонів планується витратити на завершення будівництва трамвайної колії по вулиці Келецькій, а 113 мільйонів – на оновлення автобусного парку міста – придбати 40 нових тролейбусів та близько трьох десятків автобусів.

За словами Вінницького міського голови Володимира Гройсмана, кредит видається терміном на 10 років за відсотковою ставкою не більше 10 % річних. Гроші місто планує отримати по спеціальній державній програмі до кінця липня.
- Держава змінює підходи до фінансової підтримки регіонів і проект будівництва колії по вулиці Келецькій є одним із першочергових, – каже мер. – Фактично, це ми отримуємо державні гарантії на повернення кредиту, відповідні пільгові періоди. Також держава бере на себе зобов’язання повернути тіло кредиту, і далі вона може нас підтримувати у виплаті відсотків.
Коли отримання позики буде підтверджено, Вінниця отримає усі гроші для завершення будівництва трамвайної колії. Для цього під заставу можуть записати майно ТТУ. А для отримання позики на тролейбуси та автобуси заставою стануть самі транспортні засоби. Кредитором, швидше усього, виступить “Укргазбанк”.
Як пояснює міський голова, остаточно не відомо, скільки одиниць транспорту буде закуплено – прогнозувати це можна лише тоді, коли оголосять публічний тендер, на якому буде заявлена потрібна місту техніка. До слова, один тролейбус нині коштує від 2-х мільйонів гривень, автобус – від 1 мільйона 250 тисяч гривень.

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Присоединяйтесь к нам. Будьте в курcе свежих событий и новостей.

Закрыть

Поиск