Мы создаем волны.

Резонанс. Мы создаем волны. Иногда штормы!

 
17.10.2020 00:00

Ексукропівці, підприємці та голова ОСББ – кандидати від “Слуги народу” до ради Луцької ОТГ Избранное

Рух ЧЕСНО проаналізував першу десятку висуванців “Слуги народу” до Луцької міської ради.

Об этом сообщает Ру Криминал

За даними соціологічного опитування групи “Рейтинг”, проведеного у вересні 2020 року, партія “Слуга народу” має в Луцьку меншу підтримку, ніж “Європейська солідарність”, місцева політсила “Громадянський рух “Свідомі” та політична партія “За майбутнє”, у якої зафіксували найвищий рейтинг. У “Слуги народу” близько 9% підтримки, тож вона може розраховувати десь на 5 мандатів. Найімовірніше, до міської ради потраплять кандидати із загального списку партії.

Ще до офіційного старту виборчої кампанії журналісти Руху ЧЕСНО зафіксували в місті дочасну агітацію більшості політсил. “Слуга народу” виявилася однією з партій, що розмістили найбільше зовнішньої реклами загального змісту.

Зокрема, до офіційного початку кампанії в Луцьку вже були білборди з написом: “Україна – це ти”, а згодом і зовнішня реклама з конкретними обличчями кандидатів, зокрема й Романа Бондарука.

Читайте також: Дочасна агітація на Волині: скільки витратили та як рекламуються партії

Коли виборча кампанія стартувала, крім стандартних підходів на кшталт розміщення наметів, роздавання газет, публікацій у ЗМІ та спілкування з виборцями у дворах, у Луцьку з’явився автобус із назвою партії та іменем і прізвищем кандидата на посаду міського голови.

Відеопривітання Бондарука, на якому позаду видно автобус із емблемою партії та фото кандидата в мери

Першим у списку кандидатів від партії “Слуга народу” в єдиному виборчому окрузі до Луцькради йде претендент на мерське крісло Роман Бондарук.

Він очолює луцький партосередок "Слуги народу".

Від 2017 року є одним із засновників ГО “Всеукраїнська рада голів ОСББ”. Директор Волинської обласної друкарні. Того ж року зареєстрований як ФОП, що консультує з питань комерційної діяльності й керування.

У 2010-2015 роках Роман Бондарук був депутатом Луцької міської ради, обраним за списком ВО “Батьківщина”. Входив до фракції “Батьківщини” та був заступником голови постійної комісії міської ради з питань земельних відносин і земельного кадастру, згодом – членом комісії з питань житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження.

2015 року не надав своєї декларації за 2014 рік на запит Руху ЧЕСНО, будучи депутатом Луцької міської ради.

2014-го балотувався як самовисуванець до Верховної Ради у 22-му виборчому окрузі (м. Луцьк), але не прийшов.

Крім того, Бондарук заснував благодійний фонд “Фонд сприяння реформуванню житлово-комунального господарства”, ГО “Схола”, ТОВ “МКС Омеляник”, ПП “Луцькбуд”, є співзасновником ТОВ “Будівельні системи плюс” і ТОВ “Синя папка”.

Читайте також: Виборчий бюлетень: кандидати в мери Луцька

Під другим номером у єдиному виборчому окрузі та під №1 у третьому територіальному окрузі балотується Юлія Сачковська. Вона працює як ФОП, що здійснює різні види торгівлі.

Під №3 до Луцькради в єдиному виборчому списку йде політичний оглядач Андрій Костенко. Він також висувається під №1 у першому територіальному виборчому окрузі в Луцьку.

Як фізична особа – підприємець Костенко надає різні індивідуальні послуги, зокрема досліджує кон’юнктуру ринку та виявляє громадську думку. Крім того, за даними аналітичної системи YouControl, від 2016 року він є керівником благодійного фонду “Фонд розвитку ДНЗ №22 “Радість” та ГО “Волинський актив молоді”.

Як писав Рух ЧЕСНО, 2018-го зазначена громадська організація співпрацювала з благодійним фондом Ігоря Палиці “Тільки разом”. Як ідеться на сайті фонду, ГО брала участь в організованих ним заходах. Андрій Костенко запевнив, що наразі він зі своєю командою не співпрацює з цим БФ.

Андрій Костенко на фото зліва. Фото: сайт фонду “Тільки разом”

2013 року Костенко відвідував заходи ГО “Український вибір” Віктора Медведчука в Луцьку. За його ж словами, він був знайомий з тодішнім керівником цієї організації на Волині Владом Денегою, але в політиці, мовляв, не розбирався.

“Влад – мій знайомий і попросив мене взяти участь у круглому столі, щоб було більше людей. Йому потрібно було для звітності. Я не пам’ятаю, що ми там обговорювали”, – зазначив у коментарі журналістам Руху ЧЕСНО Андрій Костенко 2019 року напередодні парламентських виборів, коли він приєднався до команди “слуг” в області.

На президентських виборах Костенко був довіреною особою Володимира Зеленського в Луцьку.

№4 у списку “слуг” у єдиному виборчому окрузі та №1 у шостому територіальному виборчому окрузі – Олександр Ткачук, перший заступник начальника Державної екологічної інспекції у Волинській області. Від 1990 року він працював у лісівництві, а згодом в екологічній галузі. Від 2013 року був начальником Державної екологічної інспекції у Волинській області – головним державним інспектором з охорони навколишнього природного середовища.

5-те місце у списку партії “Слуга народу” в єдиному виборчому окрузі має підприємниця Оксана Руднік. Вона також очолює список у п’ятому територіальному окрузі.

Основний вид її діяльності як ФОП – діяльність ресторанів та надання послуг мобільного харчування. Кандидатка є співзасновницею ТОВ “Боулінг клуб “Жорж”. Ще одним його співзасновником є Андрій Покровський, лідер місцевої партії “Громадянський рух “Свідомі”, який балотується до Луцькради від “свідомих” під №1.

Під №6 у загальному списку партії висувається Максим Воскресенський. Також він очолює партійний список у другому територіальному виборчому окрузі.

2015 року він балотувався до Луцької міської ради від УКРОПу, але програв. 2018-го вийшов з партії, заявивши, що “в УКРОПі відбувається свавілля”.

2016-го працював у пресслужбі Волиньради, 2017 року звільнився.

Сьоме місце в партійному списку посідає Віктор Козицький – заступник директора ТОВ “Казкова оселя”, співвласником якого є місцевий бізнесмен, лідер “Громадянського руху “Свідомі” Андрій Покровський.

Під №8 балотується Сергій Ковальчук, директор рекламного агентства “БрендБорд”. 2017 року він пройшов до ради Заборольської ОТГ, що поблизу Луцька, від УКРОПу. До речі, це одна з громад, котру мають приєднати до Луцької ОТГ. У червні 2020-го ця та ще одна громада (Княгининівська) виступили проти приєднання до Луцька за новим перспективним планом, який подала Волинська ОДА.

Сергій Ковальчук також є засновником Колківського виробничого управління житлово-комунального господарства, ТОВ “Енергосеть Україна”, ВОГО “Народне вето”, ГС “Волинська асоціація рекламістів”.

Під №9 у єдиному виборчому окрузі та під №1 у четвертому територіальному виборчому окрузі за списком до міськради йде Юлія Сабатюк, голова асоціації ОСББ “Лучани”. За даними аналітичної системи YouControl, вона є засновницею ще кількох ОСББ та будівельних комітетів.

Замикає першу десятку списку партії “Слуга народу” в єдиному виборчому окрузі в Луцьку Юлія Король, котра працює бухгалтеркою в підприємця Хотимчука Тараса Євгеновича, який видає газети та є директором місцевого видання “Твій вибір”. Він же балотується у списку партії під №11.Джерело статті: “https://www.chesno.org/post/4259/”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Присоединяйтесь к нам. Будьте в курcе свежих событий и новостей.

Закрыть

Поиск