Мы создаем волны.

Резонанс. Мы создаем волны. Иногда штормы!

 
24.10.2020 00:00

«Боюся, що не зможемо вчасно знайти гроші». На лікування Софії не вистачає 6 тисяч доларів Избранное


  • Михайло КУРДЮКОВ
  • 38
«Боюся, що не зможемо вчасно знайти гроші». На лікування Софії не вистачає 6 тисяч доларів
Софійка Аглаш
  • У маленької Софійки Алгаш рідкісний вроджений розлад, через який у закордонній клініці їй довелося робити трансплантацію кісткового мозку.
  • Одужання Софійки наближається з кожним днем. Але їй все ще потрібна від вас невелика допомога.

Півроку тому ми писали про 7-річну Софійку Аглаш. Дівчинка народилася з синім відтінком шкіри. Мама злякалася, але лікарі й не думали її заспокоїти: «Погано тужилась. Через тебе дитя синеньке».

Об этом сообщает RuGate

Прийшла лаборантка. У немовляти почали брати кров з пальця. Трішки згодом батькам скажуть: «У дівчинки низькі тромбоцити». Почалися УЗД, вливання тромбоцитів, крапельниці. Потім повідомили діагноз — тромбоцитопенія.

Коли дівчинці було шість років, після чергового аналізу у неї виявили мутацію генів. Лікарі сказали, що в організмі дитини не виробляються в достатній кількості тромбоцити, лейкоцити та еритроцити, які є життєво необхідними. Медики пояснили, що порятунком дитини може стати лише термінова трансплантація кісткового мозку. Завдяки підтримці небайдужих людей, наприкінці лютого цього року мама з донькою змогли полетіти у медичний центр Сураскі в Ізраїль. Вони до цих пір знаходяться там.

— Коли ми приїхали до Ізраїлю, нам почали шукати донора. Але не змогли його знайти. Знайшли лише заморожену плаценту. У ній також містяться стовбурові клітини, але лікарі вважали, що через низькі температури їх може не вистачити. Тому я також стала доноркою стовбурових клітин, — розповідає мама дівчинки Оксана Аглаш. — На жаль, наші з Софійкою клітини сумісні не повністю, а лише на 50%, але й цим у разі чого можна було компенсувати нестачу.

Наприкінці червня вінничанок госпіталізували до клініки, де почалася підготовка до трансплантації кісткового мозку. Впродовж дев’яти перших днів липня Софійка пройшла дев’ять високодозних хіміотерапій, які потрібні були для пригнічення її імунітету. Така підготовка пацієнтів для процедури ТКМ потрібна для запобігання відторгнення донорських клітин, які збираються трансплантувати.

— Зранку у мене взяли стовбурові клітини, а вже в обід їх влили Софійці. У неї почав підніматися тиск, організм почав чинити опір, ручки та ніжки посиніли. Майже три тижні вона знаходилася у важкому стані. Процедура та хімія викликала чимало ускладень, — продовжує Оксана. — За 62 дні нас виписали і ми з’їхали на квартиру, яку винаймали. На ній ми прожили місяць і зараз знову на госпіталізації. У Софійки потрохи покращуються показники крові. Гемоглобін, наприклад, вже на позначці 92-93. Але імунітет ще не відновився, тому ми знаходимося під постійним наглядом лікарів.

За вісім місяців, що Оксана та Софійка провели в Ізраїлі, вони витратили близько 300 тисяч доларів. Більшу частину цих коштів вдалося зібрати завдяки зусиллям благодійних фондів та небайдужих вінничан, зокрема наших читачів. Лікарі дають хороші прогнози на те, що Софійка одужає. Попри слабкість, втому від лікування та гнійну ангіну, дівчинка й сама в це вірить.

Однак залишилося ще дещо, в чому Софійка потребує вашої допомоги. За півтора-два місяці дівчинці мають знімати імплантований порт з резервуаром. Ця процедура потребує хірургічного втручання і вартує 7530 доларів, яких у родини вже просто немає.

— Мені вдалося зібрати 689 доларів. Більше поки що не виходить. І я боюся , що ми не зможемо вчасно знайти необхідної суми. Якщо ми цього не зробимо, ніхто нічого робити не буде, — говорить Оксана Аглаш. — Тому я дуже прошу всіх небайдужих людей допомогти нам зібрати ці кошти.

ПриватБанк:

4149 4991 3617 5773

5168 7573 3863 4704

Аглаш Оксана Вікторівна (мама)


Джерело статті: “https://vn.20minut.ua/dopomahayemo/boyusya-scho-ne-zmozhemo-vchasno-znayti-groshi-na-likuvannya-sofiyi-ne-11153355.html”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Присоединяйтесь к нам. Будьте в курcе свежих событий и новостей.

Закрыть

Поиск