Мы создаем волны.

Резонанс. Мы создаем волны. Иногда штормы!

 
25.10.2020 00:00

"Каруселі" та голоси по 400 гривень: поліція зупиняє автобуси з бригадами професійних виборців. ВІДЕО Избранное

"Каруселі" та голоси по 400 гривень: поліція зупиняє автобуси з бригадами професійних виборців. ВІДЕО


Як інформує UAINFO.org, про виявлені порушення в ході місцевих виборів-2020 розповів глава Нацполіціі Ігор Клименко під час брифінгу, повідомляє сайт Нацполіціі України.

Об этом сообщает Компромат вики


"Вже з 12 години ночі ми затримуємо автобуси, які їздять по регіонах, возять людей. Такі випадки є в Дніпропетровській області, в Києві. На даний момент затримали два автобуси з Луганської області, які заїхали Київ, – люди приїжджали голосувати", — сказав Ігор Клименко.Він додав, що такі автобуси були затримані і в Одеській області. Там організатором таких "каруселей" був громадянин Росії. За голос він обіцяв виборцям по 400₴ Правоохоронці затримали зловмисника і почали допитувати всіх, хто знаходився в автобусі.


Ще одна спроба фальсифікацій була виявлена ??в Святошинському районі столиці, де 300 чоловік намагалися отримати лікарняні листи про неможливість прийти на виборчі дільниці. Таким чином члени виборчих комісій повинні були б прийти додому до хворих, щоб ті мали можливість проголосувати.


"Ми оперативно перевірили ці факти і у нас є достатньо серйозна доказова база, що ці люди нормально переміщаються на двох ногах, не хворіють і була спроба маніпуляцій і фальсифікацій. Але вже подальшу кваліфікацію зроблять підрозділи слідства", — сказав Ігор Клименко.
Джерело статті: “http://novostiua.org/news/1142082-karuseli_ta_golosi_po_400_grivenj_politsija_zupinjaje_avtobusi_z_brigadami_profesijnih_vibortsiv._video”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Присоединяйтесь к нам. Будьте в курcе свежих событий и новостей.

Закрыть

Поиск