Мы создаем волны.

Резонанс. Мы создаем волны. Иногда штормы!

 
26.10.2020 00:00

Нагірний Карабах - Азербайджан та Вірменія заявили про зрив перемирʼя Избранное

Азербайджан та Вірменія звинуватили одна одну в порушенні перемирʼя, яке почало діяти у понеділок.

Об этом сообщает ВЧК-ОГПУ

Першим про порушення домовленостей заявило міністерство оборони Азербайджану. Відомство уточнило, що вірменські війська обстріляли підрозділи азербайджанської армії в селі Сафіян Лачинського району.

У відповідь речниця міністерства оборони Вірменії Шушан Степанян заявила про обстріл з боку Азербайджану в напрямку бойових позицій на північному сході Арцаху.

Напередодні Азербайджан і Вірменія при участі США домовилися про гуманітарне перемир’я з ранку 26 жовтня. Це вже третя спроба припинити інтенсивні бойові дії між двома кавказькими країнами, які змагаються за контроль над Нагірним Карабахом.

  • З 27 вересня в районі Нагірного Карабаху знову почалися інтенсивні бої між Вірменією за підтримки провірменської НКР і Азербайджаном. Сторони говорять про тисячні втрати противника. Військові обох країн часто обстрілюють міста один одного.
  • Азербайджан, проте, відбиває населені пункти невизнаної Нагірно-Карабаської Республіки і просувається вглиб. Вірменія визнає відступ. Уже 17 жовтня Азербайджан заявив про взяття міста Фізулі та кількох сіл.
  • Вірменія пригрозила визнати незалежність Нагірного Карабаху, якщо Азербайджан відмовиться врегулювати конфлікт шляхом переговорів.


Джерело статті: “https://babel.ua/news/53466-boji-v-nagirnomu-karabahu-azerbaydzhan-ta-virmeniya-zvinuvatili-odna-odnu-u-zrivi-peremir-ya”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Присоединяйтесь к нам. Будьте в курcе свежих событий и новостей.

Закрыть

Поиск