Мы создаем волны.

Резонанс. Мы создаем волны. Иногда штормы!

 
26.10.2020 00:00

У списках майже усі – Полюховичі: як голосували виборці ИзбранноеУ селі Серники Зарічненського району на Рівненщині більшість жителів носять прізвище Полюхович. За підрахунком місцевих, тут таких 80-90%. Крім Полюховичів, у списку виборців, однофамільці є і в бюлетенях.

Об этом сообщает Редакция news


На дільниці в селі Серники зранку більшість виборців – старшого віку. Молодь тут чекають після обіду. Не усі виборці розібралися із новою системою голосування, тож членкиня ДВК Віра Полюхович розповідає Суспільному, як це зробити.


На цій дільниці 1366 виборців. Сподіваються на явку не менше 50%.


Полюховичі та решта жителів Серників цьогоріч мають 4 бюлетені: обирають голову ОТГ, депутатів Зарічненської селищної ради, Вараської районної та обласної рад.Повних співпадінь імені та прізвища немає. У списках розбираються за роком народження, однофамільців розрізняють за вулицями, – каже житель с. Серники Іван Полюхович.


Складніше, ніж знайти в списку виборців потрібного Полюховича, а в бюлетені розібратися із Полюховичами-кандидатами, на думку членів дільничної виборчої комісії, буде порахувати голоси.


Читайте також: Кабмін може запровадити надзвичайну ситуацію по всій країні


Джерело статті: “https://cometa.news/у-списках-майже-усі-полюховичі-як-го/”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Присоединяйтесь к нам. Будьте в курcе свежих событий и новостей.

Закрыть

Поиск