Мы создаем волны.

Резонанс. Мы создаем волны. Иногда штормы!

 
21.11.2020 00:00

Окупанти розтаскують унікальну пам’ятку України: У Криму з’явилися оголошення про продаж бруківки з давнього Херсонесу (фото) Избранное

Так проходять усі реставрації в Криму під гасла "Україна нічого не робила".

В окупованому Криму з’явилися оголошення про продаж бруківки з Херсонесу Таврійського, який внесений до списку культурної спадщини ЮНЕСКО. На ситуацію звернула увагу блогер Roksolana Today на своїй сторінці в Twitter, передають

Об этом сообщает Русский слон

Вона опублікувала скріншоти зі сторінок місцевих жителів в соцмережах. "Окупант обікраде Крим до голих кісток і солоної пустелі. Погано, що материку потрібно стільки часу ще... Крим може не пережити гавань у прямому сенсі", – зазначила блогер.

"Кому бруківку з Херсонеса? Поміточки – вже зняли з продажу", – написав місцевий житель.

"Так проходять усі реставрації в Криму під гасла "Україна нічого не робила". Дякую, що ми змусили згадати історію і традиції цих земель. Нашим дітям вже цього не дістанеться. Краще б і далі ніхто нічого не робив – просто не чіпав", – погодилася з ним інша користувачка.

Судячи зі скріншоту, бруківку з Херсонеса збиралися продати за 15 тисяч рублів (4700 грн).Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/politic/okupanty-roztaskuiut-unikalnu-pamiatku-ukrainy-u-krymu-ziavylysia-oholoshennia-pro-prodazh-brukivky-z-davnoho-khersonesu-foto-353191.html”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Присоединяйтесь к нам. Будьте в курcе свежих событий и новостей.

Закрыть

Поиск