Мы создаем волны.

Резонанс. Мы создаем волны. Иногда штормы!

 
03.12.2020 00:00

В Україні безглуздо вбивали бізнеси навесні та влітку, "карантином вихідного дня". Дайте заробити у святковий період Избранное

"Карантин вихідного дня" запровадили до кінця листопада, він уже закінчився. У ці вихідні працюватимуть ресторани, ТРЦ, кінотеатри, салони краси й увесь рітейл.

Об этом сообщает Незыгарь


Про це мало хто знає. Нам усім до наступного локдауну залишилося працювати три вікенди. Тому нам дуже важливо, щоб якомога більше людей дізналося, що у ці вихідні ми всі будемо працювати.


Звертаюся до всіх, хто хотів нас підтримати. Приходьте (обов’язково в масках) у кіно, ресторани, ТРЦ, магазини у ці вихідні й розкажіть про це друзям, знайомим, співробітникам.


Усіх рестораторів, власників, менеджерів бізнесів, які було закрито у вихідні, прошу максимально проінформувати ваших клієнтів про те, що ви працюєте у ці вихідні. Зробіть розсилання, публікації, обдзвоніть клієнтів. Попросіть усіх своїх співробітників зробити публікації з особистих сторінок. Ми у "Планеті кіно" це зробимо цього тижня. Ми розповімо своїм клієнтам, вони це обговорять десь у себе на роботі, із друзями, і так ця інформація піде далі. Щоб був більший ефект поширення, зробіть це все сьогодні-завтра.


Усіх журналістів теж прошу підтримати, розкажіть, будь ласка, своїм читачам, що у ці вихідні вже можна виходити в люди.


Явно знайдуться ті, хто скаже, що це все призведе до ще більшої кількості захворювань. Я не буду із цим сперечатися. Але я впевнений, що ризиків набагато-набагато більше у громадському транспорті, школах, вишах. Є дослідження, які доводять, що в кінотеатрах ризик заразитися дуже низький. Також це особистий вибір і ризики кожної людини. Ніхто не змушує нікого йти в ресторани та кінотеатри, але якщо людина хоче кудись вибратися й усвідомлено готова взяти на себе цей ризик, не обмежуйте її в цьому. А ми будемо стежити за тим, щоб було дотримано заходів безпеки (маски, відстань, провітрювання, прибирання тощо).


Також хотілося б висловитися про планований локдаун. Я вважаю, що громадський транспорт, школи, виші – це основні джерела поширення вірусу. У перші два тижні січня це все буде закрито і громадським транспортом користуватимуться набагато менше, тому що багато хто буде у відпустках. Це й так буде природний "локдаун". Дайте можливість бізнесам заробити грошей. Для магазинів, ТРЦ, салонів і ресторанів, кінотеатрів останній тиждень грудня і перші два тижні січня – це самий пік сезону. Ви безглуздо вбивали бізнеси навесні й улітку, "карантином вихідного дня", дайте заробити у святковий період.


Джерело: Dmytro Derkach / Facebook


Опубліковано з особистого дозволу автора


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/blogs/dmitriy-derkach/v-ukrajini-nemaje-sensu-vbivali-biznesi-navesni-i-vlitku-karantinom-vihidnogo-dnja-dajte-zarobiti-v-svjatkovij-period-1529960.html”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Присоединяйтесь к нам. Будьте в курcе свежих событий и новостей.

Закрыть

Поиск