Мы создаем волны.

Резонанс. Мы создаем волны. Иногда штормы!

 
31.08.2016 14:03

Підготовка до навчального року Избранное

Під час робочого візиту до Арцизького району голова обласної ради Анатолій Урбанський ознайомився з ходом проведення ремонтних робіт у шкільних та дошкільних закладах.

Так, у дошкільному навчальному закладі «Буратіно» села Виноградівка були замінені усі старі прогнилі вікна, зовнішні та деякі внутрішні двері. У 2016 році на потреби дитячого садка з обласного бюджету було виділено 400 тисяч гривень. На ці кошти було покладено тротуарну плитку на території закладу, також найближчим часом планується облаштувати спортивний майданчик. Садочок відвідують 84 малюки.

Далі Анатолій Урбанський відвідав дитячий садок «Колосок» у селі Кам’янське. Тут за кошти обласного бюджету у розмірі 1 мільйон 200 тисяч гривень було проведено капітальний ремонт. У закладі було встановлено нову сантехніку, проведено гарячу воду, пошпакльовано стіни, постелено лінолеум, закуплено нові меблі та обладнання. «Побувавши в цьому дошкільному закладі ми з колегами переконалися, що виділені кошти було витрачено раціонально. Капітальний ремонт було проведено в усіх приміщеннях: і в ясельній, і в старших групах», – зауважив Анатолій Урбанський.

Також керівник області познайомився з умовами навчання учнів у Виноградівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. За кошти обласного бюджету (500 тисяч гривень) у школі було замінено вікна та двері. Під час обговорення проблем учбового закладу насамперед зверталась увага на необхідність реконструкції спортивної зали. 1 вересня до школи прийдуть 216 учнів, 20 з яких – першокласники.

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Присоединяйтесь к нам. Будьте в курcе свежих событий и новостей.

Закрыть

Поиск