Мы создаем волны.

Резонанс. Мы создаем волны. Иногда штормы!

 
31.08.2017 12:16

В Ходосівці пройшов виїзний прийом юридичної служби Руслана Сольвара Избранное

У будинку культури села Ходосівка пройшов виїзний прийом юридичної служби народного депутата України Руслана Сольвара. Мешканці села зверталися до юристів із різноманітними питаннями загального та особистого характеру.

 

Місцевих жителів в основному турбували питання, як оформити субсидій, як покращити благоустрій свого району, розміщення МАФів та порядок проведення громадських слухань, приватизація земельних ділянок, оформлення довіреності на представництво із земельних питань. Трапилось юристам й декілька більш неординарних звернень: наприклад, одна мешканка села цікавилася процедурою перенесення опори електромереж із власної приватної території. А представники громадської організації «ХОДОСІВКА-АТО» звернулися за допомогою, щоб отримати для учасників АТО передбачені законом земельні ділянки для садівництва.

 

Спеціалісти юридичної служби надали консультації та прийняли заяви від усіх, хто звернувся за допомогою.

 

З приводу виїзних прийомів своєї юридичної служби Руслан Сольвар зазначив, що часто люди залишаються сам-на-сам зі своїми проблемами, вирішення яких потребує юридичної підтримки. Але його юристи завжди готові допомогти, провести по всім складнощам справи та підтримати жителів 91-ого округу в суді.

 

«Якщо відчуваєте себе беззахисними перед бюрократичними і правовими перепонами звертайтеся! Ми допоможемо вам відстояти свої законні права!» — закликав Руслан Сольвар.

 

Нагадаємо, що по 91-ому окрузі, куди входять Фастівський, Сквирський, Макарівський та Києво-Святошинський райони Київської області, всього працює 14 громадських приймалень народного депутата України Руслана Сольвара. Першими з’явились відділення у районних центрах — тобто в містах Фастів та Сквира, а також у селищі міського типу Макарів. Інші 11 відділень працюють в різних населених пунктах Києво-Святошинського району: в селищі міського типу Чабани, а також в селах Тарасівка, Хотів, Забір’я, Ходосівка, Гатне, Княжичі, Віта-Поштова, Шпитьки, Гурівщина та Новосілки.

 

Повну адресу кожної з приймалень можна дізнатись на офіційному сайті народного депутата.

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

ТОП новости

Присоединяйтесь к нам. Будьте в курcе свежих событий и новостей.

Закрыть

Поиск