Мы создаем волны.

Резонанс. Мы создаем волны. Иногда штормы!

 
15.12.2017 00:00

Аквакультурна спільнота України звернулась до Президента з пропозицією (Документ) Избранное

Українська аквакультурна спільнота 23 листопада 2017 року успішно провела круглий стіл на тему: «Рибна галузь України: здобутки, проблеми та перспективи».

В роботі круглого столу взяли участь фахівці, науковці та освітяни, що працюють в рибній галузі, а також керівники державних установ, від яких безпосередньо залежить вирішення існуючих проблем.

Учасники зробили акцент на тому, що владні інституції нашої країни вкрай мало уваги приділяють рибній галузі взагалі, та розвитку аквакультури зокрема. Більше того, на керівні посади рибної галузі останнім часом призначають людей, які дуже далекі від рибництва та рибальства.

Все це призводить до того, що стан галузі постійно погіршується, вона залишається недооціненою, а це, в свою чергу, призводить до бюджетних та, навіть, репутаційних втрат у державі та за її межами.

Саме тому учасники круглого столу вирішили запропонувати Президенту України оголосити наступний 2018 рік - роком рибного господарства в Україні. Головною метою такого прагнення є виведення рибної галузі з кризового стану.

Джерело: glavcom.online

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

ТОП новости

Присоединяйтесь к нам. Будьте в курcе свежих событий и новостей.

Закрыть

Поиск