Мы создаем волны.

Резонанс. Мы создаем волны. Иногда штормы!

 
06.05.2020 00:00

Названі найпопулярніші серед викрадачів авто в Українi 2020 Избранное

Зі збільшенням в Україні щасливих володарів нових авто зростає число жертв викрадачів. Одна з компаній, що займається установкою сигналізацій, оприлюднила статистику автомобільних крадіжок.

Об этом сообщает База компромата

За даними аналітиків, в останніх році пік викрадень в Україні припадає на весняно-літній період. Щодня тільки в одну диспетчерську службу надходить близько 900 сигналів тривоги. На основі цих даних був сформований черговий звіт про ситуацію в Україні.

Які авто в Україні викрадають найчастіше?

Лідером антирейтингу стала Toyota, яка користується максимальною увагою викрадачів. На продукцію цього бренду доводиться 21% всіх крадіжок. Другою за популярністю є марка BMW з показником 19%. Замикає топ-3 продукція компанії Mercedes-Benz з результатом 16%.

Рейтинг найбільш популярних авто у викрадачів в Україні, 1 квартал 2020

benishgps.com

Де в Україні найчастіше викрадають машини?

Традиційно, найбільша активність злочинців спостерігається в Києві та Київській області, де відбувається більше половини всіх автомобільних крадіжок в країні. Далі йдуть Харківська, Одеська, Львівська та Дніпропетровська області.

Рейтинг найбільш криміногенних регіонів за викраденнями авто, 1 квартал 2020

benishgps.com

ЧИТАЙТЕ: В Україні посилять боротьбу з угонами авто: що задумали в МВС

Коли авто піддається найбільшому ризику?

Дивно, але за даними аналітиків, час найбільш частих викрадень змінилося. Якщо раніше злочинці воліли темну пору доби, то з початку нинішнього року вони виходять в денну зміну, з 8:00 до 16:00, коли власники машин зайняті на роботі.

Як уберегти улюблене авто від угону?

Не залишайте автомобіль без нагляду, особливо з ключами в замку запалювання. Ідеальним рішенням є автомобільна стоянка. Крім того, не варто обмежуватися штатної сигналізацією. Бажано скористатися послугами однієї з надійних компаній, що займаються установкою сигналізації, тим більше, що сучасні технології захисту зробили крок далеко вперед.

Як писав раніше OBOZREVATEL, в США діти викрали у дилерів 46 автомобілів.

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!

Читайте всі новини по темі "Автоновини України" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/auto/news/nazvani-najpopulyarnishi-sered-vikradachiv-avto-v-ukraini-2020.htm”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Присоединяйтесь к нам. Будьте в курcе свежих событий и новостей.

Закрыть

Поиск