Мы создаем волны.

Резонанс. Мы создаем волны. Иногда штормы!

 
06.05.2020 00:00

Проект Програми діяльності уряду встановив новий антирекорд - нардеп Плачкова Избранное

Проект Програми діяльності уряду, спрямований на розгляд Верховною Радою складається з набору гасел і декларацій, при цьому там немає жодного кількісного або якісного критерію.

Об этом сообщает Москов пост


Про це в Facebook повідомила народний депутат від "Опозиційної платформи — За життя", член Комітету ВР з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Тетяна Плачкова.


"Ми розглянули всі 8 сторінок проекту Програми дій уряду. Питання, які відносяться до компетенції нашого, одного з найбільших комітетів Верховної Ради, викладено лише на 1 сторінці. Такий обсяг програми — своєрідної антирекорд. Представники Кабміну повідомили, що програму в такому вигляді готували навмисно, така була поставлена задача. Яка ж тоді її кінцева мета?" - підкреслила парламентарій.


Народний депутат зазначила, що проект не містить завдання і пріоритети Кабміну, які б відповідали викликам сучасності. У ньому просто перераховані функції окремих міністерств.


"Особливо цікаво, що деякі "короткострокові пріоритети" діяльності Кабміну — це його обов’язки згідно із законом і відносяться до його компетенції. Наприклад, "забезпечення щорічної індексації пенсій". По-перше, чому щорічна індексація — короткостроковий пріоритет? Адже короткостроковий — це на найближчий рік. А по-друге — якщо мова зайшла про короткостроковість, рішення про щорічну індексацію у 2020 році Кабмін прийняв 1 квітня 2020. Нагадала уряду, що ця постанова № 251", — пояснила депутат.


Також серед короткострокових пріоритетів — "Завершення 2019/2020 навчального року".


"Це при тому, що дистанційне навчання було введено наказом Міносвіти ще 16 березня, і взагалі питання організації освітнього процесу та виконання освітніх програм, відповідно до статті 10 Закону "Про загальну середню освіту", є внутрішнім питанням кожного навчального закладу. Цей же закон визначає дату завершення освітнього процесу — 1 липня", — підкреслила нардеп.


Політик звернула увагу і на довгострокові пріоритети Кабміну.


"Є в програмі і довгострокові пріоритети. Наприклад, в частині екологічної безпеки - "забезпечення адаптації до негативних наслідків глобальної зміни клімату". До відома чиновників: одним з наслідків глобальної зміни клімату є маловодна тепла зима і посуха на півдні України. Однак жодної згадки про це. Про яку адаптацію йде мова? Звичайно, програму направили на доопрацювання. Очікуємо, що після коригувань там все ж будуть визначені чіткі кроки з подолання економічної кризи і соціального захисту", — резюмувала Тетяна Плачкова.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/politics/government/2020-05-06/proekt-programmyi-deyatelnosti-pravitelstva-ustanovil-novyiy-antirekord---nardep-plachkova/196256”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Присоединяйтесь к нам. Будьте в курcе свежих событий и новостей.

Закрыть

Поиск