Мы создаем волны.

Резонанс. Мы создаем волны. Иногда штормы!

 
11.01.2020 00:00

Отримує відкати і не займається регіоном: одесити звернулися до Зеленському з-за нового голови ОДА Избранное

В Одеській області звернулися до президента Володимиру Зеленському зі скаргами на новообраного голову ОДА Максима Куцого, який нібито вкрай рідко відвідує регіон, досі не поміняв там кадрову політику і отримує відкати від депутатів.

Пост з зверненням до президента з’явився на сторінці в Facebook місцевого блогера Мірко Клімченко. За його словами, за три місяці губернатор «не зробив зовсім нічого». Він зазначив, що Куций є киянином, а своїми заступниками призначив людей з Харкова і Львова – Дениса Ванаша і В’ячеслава Овечкіна.

Він повідомив, що Куцого «не існує у порядку денному Одеської області», оскільки більшу частину часу він проводить у Києві з родиною. В саму область губернатор виїжджав всього кілька разів.

«Ця людина не поміняв кадрову політику в ОДА, від слова зовсім… Всім так і продовжують керувати голова облради Сергій Паращенко від БПП і сепаратист Антон Кіссе. Він призначив главою патронатної служби пана Мусієнка – екс-главу Болградської РДА від БПП, якого ви, до речі, звільнили з посади. Він призначає головами РДА колишніх регіоналів і оппоблоковцев, яких йому небезоплатно нав’язують місцеві нашекраевские еліти», – написав блогер.

Климченко розповів, що за три місяці Куций так і не презентував стратегію розвитку області.

«Відбувається повний саботаж по створенню ОТО, більше того, всім процесом заправляє ставленик сепаратиста Кіссе, штабс – капітан Овечкін, він же заступник Куцу», – написав він.

Блогер додав, що все ж таки «є сфери, в яких голова ОДА досяг успіху».

«Пан голова дуже швидко розібрався, на чому заробити гроші. Він прекрасно закриває очі на те, що вже другий тиждень у нас в області не працюють вагові та 60-тонні машини їздять сотнями без копійки штрафів. Штрафи, звичайно ж, є, але вони йдуть не в бюджет, а в абонплату, яку він збирає.Джерело статті: “http://povin.com.ua/266936-11-01.html”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Присоединяйтесь к нам. Будьте в курcе свежих событий и новостей.

Закрыть

Поиск