Мы создаем волны.

Резонанс. Мы создаем волны. Иногда штормы!

 
06.05.2020 00:00

Кулеба вважає, що зміни у складі делегації в ТКГ посилюють позиції України Избранное

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба вважає, що зміни у складі української делегації у Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання конфлікту на Донбасі посилюють позиції України на міжнародній арені.

Об этом сообщает Устав Груп

Про це Кулеба заявивши “Радіо НВ”, повідомляє кореспондент “Укрінформу”.

«Я завжди ставлюся позитивно до будь-якого посилення позицій України на міжнародній арені… Якби ці зміни (у складі української делегації у ТКГ – ред.) не означали посилення, то вони б просто не робилися», – сказав дипломат.

За його словами, тут є «дуже проста логіка».

«Ви бачите появу в списку представників уряду, а саме віцепрем’єр-міністра, відповідального за реінтеграцію наших територій на сході України. Тобто створюється вертикаль не лише вироблення рішень, але й реалізації цих рішень. І друга – ві бачите появу представників парламенту, що дуже важливо, тому що ми розуміємо, що парламент має бути безпосередньо залучений до тих рішень, які напрацьовуються у Тристоронній контактній групі, де Україна і Росія за посередництва ОБСЄ ведуть діалог щодо припинення російської агресії на сході України», – зазначив Кулеба.Джерело статті: “http://povin.com.ua/291634-06-05.html”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Присоединяйтесь к нам. Будьте в курcе свежих событий и новостей.

Закрыть

Поиск