Мы создаем волны.

Резонанс. Мы создаем волны. Иногда штормы!

 
18.06.2013 05:02

УМХ продала сайт і журнал «Фокус» соратнику Медведчука Избранное

Сьогодні UMH group продала проект «Фокус» (журнали «Фокус», «Фокус. Красива країна», сайт focus.ua) українській групі Vertex United. Угода закрита, юридичні формальні процедури будуть завершені впродовж двох місяців. Другий акціонер проекту, Геннадій Боголюбов (партнер Ігоря Коломойського), також повністю продав свою частку групі Vertex United.

Згідно з підписаним контрактом менеджмент проекту в частині продажів, реклами і накладів, а також організації необхідних виробничих і маркетингових процесів до кінця 2013 року здійснюватиметься UMH publishing.

«Фокус» був випущений в 2006 році. За даними UMH займає 2-у позицію в сегменті newsmagazines і входить в 5-ку брендів за читацькою аудиторією в сегменті ділової преси (аудиторія одного номера за даними TNS 66,94 тис чол, наклад – 32000 екз.).

В холдингу UMH «Фокус» спеціалізувався на рейтингах – 100 найвпливовіших жінок, 200 багатих українців, 200 впливових українців, 55 кращих для життя міст в Україні і тому подібне.

З 2007 року працює сайт проекту, щотижнева аудиторія якого за даними Google Analytics складає 350 000 унікальних відвідувачів.

Vertex United – багатогалузева група, до складу якої входять: компанія Vertex Hotel Group (готель «Президент Готель», готель «Бристоль», готель «Лондонська», об’єкти готельного призначення); ПАО «ФІНБАНК».

Основні власники групи – Борис Кауфман та Олександр Грановський.

У 2002-2006 роках Грановський був народним депутатом України ІV скликання від фракції СДПУ(о), членом Комітету з питань бюджету Верховної Ради. На парламентських виборах 2006 р. балотувався знову від політичної сили Віктора Медведчука – блоку «Не так»!, де був 14-м в списку, але повторно потрапити до парламенту не зміг.

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

ТОП новости

Присоединяйтесь к нам. Будьте в курcе свежих событий и новостей.

Закрыть

Поиск