Мы создаем волны.

Резонанс. Мы создаем волны. Иногда штормы!

 
09.03.2017 00:00

У Тернополі вшанували пам’ять Тараса Шевченка Избранное

шевченкоТернополяни вшанували відомого українського поета, письменника, художника, громадського діяча Тараса Григоровича Шевченка. У цей день міський голова Сергій Надал разом з представниками духовенства та громадськістю поклав квіти до пам’ятника Кобзаря.

Також відбулась панахида, яку відслужили представники традиційних українських церков.

– Тарас Шевченко був не лише відомим письменником та художником, хоч він і збагатив світове мистецтво та культуру. Сьогодні ми також згадуємо його як людину, яка найбільше ідентифікувала нашу українську націю в світі, ми згадуємо його як творця української державності, який заклав модель руху українського народу до побудови справедливої української держави, – зазначив очільник Тернополя.

До слова, у Тернополі впродовж наступних декількох днів відбуватиметься ряд дійств з вшанування пам’яті Тараса Шевченка.

10 та 11 березня в Українському домі Перемога відбудеться мистецьке свято Шевченківський розмай та Святковий концерт з нагоди 203-ої річниці від дня народження Т.Г.Шевченка, також заплановані інші заходи в міських бібліотеках.Джерело статті: “http://ternopillive.com.ua/u-ternopoli-vshanuvali-pam-yat-tarasa-shevchenka/”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Присоединяйтесь к нам. Будьте в курcе свежих событий и новостей.

Закрыть

Поиск