Мы создаем волны.

Резонанс. Мы создаем волны. Иногда штормы!

 
26.03.2017 00:00

На які об’єкти гуманітарної сфери Житомира виділили кошти депутати Избранное

Житомир.info: На які об’єкти гуманітарної сфери Житомира виділили кошти депутати

На пленарному засіданні двадцятої сесії Житомирської міської ради депутати розподілили майже 300 млн грн бюджетних коштів, частина з яких буде спрямована на фінансування гуманітарної сфери.


Про наймасштабніші проекти та виділені суми коштів у своєму блозі на Житомир.info розповів заступник мера Матвій Хренов:


У сфері охорони здоров’я, на оснащення амбулаторій сімейного медицини виділено більше 1 млн. грн. Закінчуємо в цьому році реконструкцію амбулаторії на вул. Героїв Десантників і будемо в цьому році створювати нову амбулаторію на вул. Старочуднівській.


Також депутати проголосували по питанню виділення 2 млн. 450 тис. грн на продовження електронної програми Поліклініка по впровадженню сучасних технологій організації медичного документообігу.


Уперше в цьому році депутати проголосували за виділення з бюджету коштів на придбання тестів-смужок для дітей, хворих на цукровий діабет.


Заплановано 983 тис. грн на капітальний ремонт ЛОР-відділення у дитячій міській лікарні.


Проголосовано за створення санвузла для маломобільних груп населення та інвалідів у поліклініці №1 по вулиці Бердичівській. Для цього у бюджеті передбачено 347,6 тис. грн.


У сфері соціального захисту населення розвиваємо Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів, для придбання корекційно-розвиваючого приладдя виділено 190, 5 тис. грн.


В програму для закупівлі квартир для учасників АТО закладено 3,2 млн. грн.


По комплексній цільовій програмі розвитку освіти міста на реконструкцію міської гімназії №3 закладено 15 млн. грн і додатково очікуємо співфінансування з Фонду регіонального розвитку. На закінчення реконструкції дитячого навчального закладу №58 передбачено 6,5 млн. грн., 7 млн грн. – на реконструкцію спортивного залу у ЗОШ №10.


Хочемо також придбати мультимедійні дошки та проектори для садочків та замінити холодильно-технічне обладнання у харчоблоках їдалень у садочках та школах. Відповідно 1,32 млн грн та 900 тис. грн.


В цьому році також передбачаємо придбання музичних інструментів, спеціальної апаратури та техніки для початкових мистецьких навчальних закладів та музичних шкіл, художньої школи на суму 442 тис. грн.


На 250 тис. грн планується поповнення бібліотечного фонду КЗ Централізована бібліотечна система. Також на реконструкцію філії бібліотек на Польовій перетворення його на сучасний формат бібліотек – інформаційно-комунікаційний центр. До цього виділено кошти на автоматизацію системи бібліотек.


В цьому році почнемо реконструкцію стадіону Спартак та дитячо-юнацької спортивної Полісся, на що закладено у бюджет 10 млн. грн.


Завершимо будівництво на всіх майданчиках, які почали – за адресами Бульвар Польський, 13, Героїв Десантників, 11, Вокзальна, 8. Відповідно 713 тис. грн, 1,2 млн. грн та 1млн грн. По бюджету участі на створення нових майданчиків виділено 266 тис. грн (на майданчик по вул. Грушевського, 71/105) та 576 тис. грн (на майданчик по вул. Клосовського, 4-проспект Миру, 13 – вул. Клосовського, 6).


У цьому році заплановано багато робіт по нашому табору Супутник — проведення реконструкції та капітального ремонту дахів корпусів, реконструкція спортивного та ігрового майданчиків.


І, насамкінець, заплановано у бюджеті 100 тис. грн на створення єдиного інтернет-порталу позашкільної активності дітей міста, де буде зібрана повна і об’ємна інформація про всі гуртки, позакласні заняття і активності. Портал буде цікавим для дітей та дорослих, які думають, куди віддати дитину для розвитку здібностей.


Як повідомляв Житомир.info, на сесії Житомирської міської ради 9 березня депутати розподілили 282 мільйони гривень на розвиток міста.


Житомир.info
Джерело статті: “http://www.zhitomir.info/news_164209.html”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

ТОП новости

Присоединяйтесь к нам. Будьте в курcе свежих событий и новостей.

Закрыть

Поиск