Мы создаем волны.

Резонанс. Мы создаем волны. Иногда штормы!

 
26.03.2017 00:00

Анонс програми «Діалоги» на Житомир.info: скільки грошей передбачено на спорт в міському бюджеті на 2017 рік Избранное

Житомир.info: Анонс програми Діалоги на Житомир.info: скільки грошей передбачено на спорт в міському бюджеті на 2017 рік

9 березня 2017 року на сесії Житомирської міської ради було розподілено близько 300 мільйонів гривень бюджетних коштів, частина з яких припаде на фінансування гуманітарної сфери.

10 березня гостею програми Діалоги на Житомир.info стане начальник управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради Ірина Ковальчук, яка розповість, на які саме напрями діяльності та проекти отримало фінансування управління, яке вона очолює. Також гостя програми розкаже про заняття з плавання для дітей молодшого шкільного віку, які фінансуються із міського бюджету, та про те, які масштабні спортивні заходи відбудуться у Житомирі цього року.

Окрім того, під час прямого ефіру начальник управління сім’ї молоді та спорту ознайомить із планами реконструкції стадіону Спартак.

Початок ефіру о 18:00.

Нагадаємо, Ірина Ковальчук була гостею Діалогів на Житомир.info у травні 2016 року, тоді вона розповідала про оздоровлення житомирських дітей, та у серпні 2016-го, коли розповідала про особливих учасників Космічного напівмарафону.

Житомир.info


Джерело статті: “http://www.zhitomir.info/news_164227.html”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

ТОП новости

Присоединяйтесь к нам. Будьте в курcе свежих событий и новостей.

Закрыть

Поиск