Мы создаем волны.

Резонанс. Мы создаем волны. Иногда штормы!

 
08.11.2017 00:00

Єврокомісія: Польська судова реформа є загрозою для верховенства права Избранное

Право Міністра юстиції призначати і звільняти суддів поставило під сумнів незалежність цієї гілки влади в Польщі Об этом сообщает soli.in.ua со ссылкой на СМИ.


Заступник керівника Європейської комісії в понеділок висловив оцінку Брюсселя щодо реформи судової системи в Польщі. На думку Франса Тіммерсанса в нинішньому вигляді ця реформа є системною загрозою для верховенства права і тому Варшава повинна змінити свій підхід. Про це повідомляє інформаційне агентство Reuters.Такі заяви Тіммерманс озвучив в Європарламенті.


Причиною такого висновку і ставлення є те, що судово реформа передбачає серед всього іншого право міністра юстиції, який є політичним призначенцем, звільняти і призначати старших суддів. Тим самим під загрозу поставлена незалежність судової гілки влади. Також уряд партії Право і справедливість, за словами Тіммерманса, порушив Конституцію Польщі, оскільки в процесі судової реформи було проведено перетворення Конституційного трибуналу, який має приймати рішення щодо конституційності самої судової реформи.


Не зважаючи на звинувачення із боку Варшави про те, що Віце-Президент Єврокомісії здійснює вендету щодо Польщі, Тіммерманс заявив про те, що висновки ЄС щодо ситуації із судовою реформою в Польщі розділяють як європейські профільні неурядові організації так і ООН. Франс Тіммерманс закликав польський уряд утриматися від зазіхань на верховенство права.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/jevrokomisiya-polska-sudova-reforma-je-zagrozoyu-dlya-verhovenstva-prava-449635.html”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

ТОП новости

Присоединяйтесь к нам. Будьте в курcе свежих событий и новостей.

Закрыть

Поиск