Мы создаем волны.

Резонанс. Мы создаем волны. Иногда штормы!

 
09.11.2017 00:00

О. Каспрук заветував рішення міської ради про надання в оренду земельної ділянки на вулиці Руській, 229-А без проведення земельних торгів ИзбранноеМіський голова Олексій Каспрук зупинив дію рішення міської ради, яким ПП «БК Центр-2000» надано в оренду земельну ділянку на вул. Руська,229-А площею 0,0164 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі. МЗа словами мера, таке рішення міська рада прийняла з порушенням Конституції України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Земельного кодексу України. Об этом сообщает ukrpressa.in.ua со ссылкой на СМИ.


Зокрема, відповідно до статті 124 Земельного кодексу України передача в оренду земельних ділянок, що перебувають у комунальній власності здійснюється за результатами проведення земельних торгів, крім випадків, коли є договір купівлі-продажу права оренди земельної ділянки.


Оскільки приватне підприємство «БК Центр-2000» не надало документів, які б підтверджували набуття ним права оренди земельної ділянки, визначених частинами 2, 3 статті 134 Земельного кодексу України, міська рада не мала правових підстав для прийняття рішення про надання в оренду земельної ділянки цьому підприємству.


Увагу депутатів звернуто на те, що наявний договір купівлі-продажу тимчасової споруди від 25 квітня 2011 р. та акт прийому передачі цієї споруди не є документами, які підтверджують право власності на нерухоме майно, а відтак в силу частини 2 статті 134 Земельного кодексу України зумовлюють виникнення права на набуття в оренду земельної ділянки не на підставі результатів земельних торгів. В розумінні статті 181 Цивільного кодексу України тимчасова споруда не є нерухомим майном і речове право на неї не зареєстровано відповідно до вимог статті 182 цього кодексу та Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».


Таким чином , зазначене рішення міської ради є протиправним і підлягає зупиненню. Підтвердити свою позицію у питанні надання приватному підприємству в оренду земельної ділянки на вул. Руська,229-А для будівництва та обслуговування будівель торгівлі без проведення земельних торгів депутати міської ради мають змогу на позачерговій 42 сесії міської ради, яка скликається 20 листопада 2017 року о 11 .00 годині в сесійній залі міської ради (площа Центральна, 1), – повідомили у прес-службі міськради.


Джерело статті: “http://chv.tv/o-kaspruk-zavetuvav-rishennya-miskoyi-rady-pro-nadannya-v-orendu-zemelnoyi-dilyanky-na-vulytsi-ruskij-229-a-bez-provedennya-zemelnyh-torgiv.html”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

ТОП новости

Присоединяйтесь к нам. Будьте в курcе свежих событий и новостей.

Закрыть

Поиск