Мы создаем волны.

Резонанс. Мы создаем волны. Иногда штормы!

 
06.12.2017 00:00

Найнижчий показник готовності захисних споруд цивільного захисту – у Знам’янці Избранное


Найнижчий показник готовності захисних споруд цивільного захисту відмічається у Знам’янці. Із 54-х захисних споруд оцінено як неготові 13. Об этом сообщает agriacta.in.ua со ссылкой на СМИ.

Про це під час засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій повідомив в.о. заступника начальника управління з реагування на надзвичайні ситуації УДСНС України в області Роман Педан, інформує кореспондент 0522.

«Крім того, в Маловисківській ОТГ із 23-х захисних споруд оцінено як неготові 7. Поряд з цим на території області продовжується робота щодо проведення технічної інвентаризації захисних споруд. Так із 668 захисних споруд, що знаходяться на території області, перевірено 591, що становить 78,5%», — повідомив Роман Педан.

За його словами, в даний час існує необхідність завершення робіт щодо проведення технічної інвентаризації захисних споруд в Олександрії (із 32-х захисних споруд проведено перевірку 14-ти), а також в Маловисківській ОТГ (із 23-х захисних споруд перевірили 17).


Джерело статті: “https://www.0522.ua/news/1863666”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

ТОП новости

Присоединяйтесь к нам. Будьте в курcе свежих событий и новостей.

Закрыть

Поиск