Мы создаем волны.

Резонанс. Мы создаем волны. Иногда штормы!

 
18.12.2017 00:00

ВЕЛИКА ВІТЧИЗНЯНА ВІЙНА" припинила існування в Україні 17.11 Избранное

18:29, 17 листопада
  • 434
У Росії розкритикували відмову України від терміну
У Росії розкритикували відмову України від терміну "Велика Вітчизняна війна"

Міністерство закордонних справ Росії висловило обурення у зв’язку з прийняттям Верховною Радою України поправок до закону "Про статус ветеранів", згідно з якими з тексту закону повністю зникає термін "Велика Вітчизняна війна" і відтепер замінюється терміном "Друга світова війна". Об этом сообщает euroua.in.ua со ссылкой на СМИ.

Про це йдеться в заяві Міністерства закордонних справ Російської Федерації.

Читайте також: Від кола друзів до кола опонентів: що стоїть за останніми скандалами з європейськими сусідами

"Це є кричущим проявом політики київської влади, спрямованої на насильницьке стирання історичного минулого своєї власної країни. Серед інших подібних кроків – демонтаж пам’ятників, масове перейменування вулиць і населених пунктів, заборона георгіївських стрічок", – заявили у російському міністерстві.

Там також звернули увагу, що нове законодавство "прирівнює ветеранів, героїв Великої Вітчизняної війни до учасників Майдану".

Все це є образою пам’яті загиблих під час Великої Вітчизняної війни, які захищали свою Батьківщину, свої будинки і сім’ї, а також неповагою до живих ветеранів,
– йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 14 листопада парламент прийняв поправки в закон "Про статус ветеранів війни, гарантії їхнього соціального захисту", якими надав статус учасника бойових дій громадянам, які отримали поранення під час участі в масових акціях громадянського протесту з 21 листопада 2013 року до 21 лютого 2014 року в Україні. Крім цього, у законі термін "Велика Вітчизняна війна" замінили на "Друга Світова війна".

Брехня путіноїдів Сталіна була, як шило у мішку Кремля! - "Вівторок, 21 листопада, 2017, 7:46 Світ 425

У Держдумі РФ попросили Генпрокуратуру перевірити виступ школяра в бундестазі ! !

У Росії заступник голови комітету Держдуми з освіти і науки Борис Чернишов попросив Генпрокуратуру провести перевірку після виступу учня однієї з гімназій Нового Уренгоя в німецькому бундестазі.
Про це депутат повідомив РБК.
«Ми хоча б зрозуміємо, хто ініціатор промови – вчителі, батьки, ще хто. Насилу вірю, що хлопчик зробив це сам – це просто школяр. Зараз потрібно зрозуміти наступне: це помилка держави? Чи помилка школи? А може це системний збій?»- заявив Чернишов.
«Але ми не нападемо на хлопчика – просто вороги держави можуть це використовувати. Якщо він не винен, то готові його захищати», – пояснив депутат. Він додав, що особисто бачив виступ школяра на YouTube.
Йдеться про відео з виступом гімназиста в бундестазі, яке було опубліковано 19 листопада на каналі YouTube. Школяр розповів про німецького солдата, який брав участь у Сталінградській битві. Солдат після цього потрапив до табору для військовополонених, звідки не повернувся додому, так як «помер від важких умов полону». Школяр додав, що відвідав поховання солдатів верхмата, де побачив «невинно загиблих людей, серед яких багато хто хотів жити мирно і не бажали воювати».
Після цього комітет Ради Федерації з міжнародних справ попросив уряд ЯНАО перевірити навчальну програму гімназії Нового Уренгоя, де вчиться хлопчик. Заступник губернатора регіону Олександр Мажаров сказав, що підліток неправильно доніс свою думку про те, що «війна страшна для обох сторін».
Глава Нового Уренгоя Іван Костогриз заявив, що заяву підлітка не можна розцінювати як виправдання фашизму. Хлопчик просто «поділився своїми відкриттями про те, що не всі німці хотіли воювати, багато хто хотів просто жити мирно; це ні в якому разі не можна розцінювати як відношення хлопчика до фашизму». Промова школяра «на прикладі історії цього німецького солдата закликає до мирного існування на всій Землі», зазначив він."
Читайте більше тут: http://zik.ua/news/2017/11/21/u_derzhdumi_rf_poprosyly_genprokuraturu_pereviryty_vystup_shkolyara_v_1209715


Джерело статті: “http://h.ua/story/441405/”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

ТОП новости

Присоединяйтесь к нам. Будьте в курcе свежих событий и новостей.

Закрыть

Поиск