Мы создаем волны.

Резонанс. Мы создаем волны. Иногда штормы!

 
18.12.2017 00:00

Театр ім. Марії Заньковецької святкує 100-річчя Избранное

Сьогодні відбулась святкова академія «100 років Національному академічному українському драматичному театру імені Марії Заньковецької». Об этом сообщает fact-ua.com со ссылкой на СМИ.


Театр ім. Марії Заньковецької львів


Заходи розпочались з перегляду відео про театр, його акторів та його історію. Гості привітали усіх з ювілеєм, також свої вітання передали й інші театри України.


«Мені дуже приємно бути тут, адже сьогодні тут є дуже гарна і яскрава компанія, з якою я маю велику честь стояти на одній сцені. Коли людям щось не вдається, то кажуть, що проблема або в культурі, або в освіті. Коли люди щось не можуть пояснити або не знають як зробити, то кажуть, що треба йти в театр дивитися, як це правильно робити. Театр імені Марії Заньковецької є першим, а першим бути завжди дуже складно. У сьогоднішніх умовах Львів має свою окрему велику місію, а театр і культура мають ще більшу місію, отож, театр, який є у нашому місті, має найвеличнішу місію. Я хочу побажати всім великого натхнення, жаги до праці, а головне – великих залів і шалених оплесків», — зазначив Андрій Москаленко.


За високу професійну майстерність, сумлінну й віддану працю на творчій ниві, вагомий внесок у розвиток українського театрального мистецтва та з нагоди 100-річчя від дня заснування Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької отримали подяки міського голови:


  • Женчук Тарас Богданович – провідний інженер з ремонту і експлуатації механічного обладнання Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької
  • Сотникова Альбіна Валеріївна – артист драми вищої категорії Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької
  • Штипір Оксана Ігорівна – провідний бухгалтер Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької


Також дипломом міського голови було відзначено колектив Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької.


Нагадаємо, у 2017 році Львівською міською радою було прийнято «Програму підтримки діяльності національного академічного українського драматичного театру ім. Марії Заньковецької» з нагоди відзначення 100-річчя з дня заснування театру.


Відтак, було виділено фінансування з міського бюджету: 650 тис.₴ – на поповнення матеріально-технічної бази – та 120 тис.₴ – на проведення заходів з відзначення 100-річчя з дня заснування театру.


Джерело статті: “http://inlviv.in.ua/lviv/teatr-im-mariyi-zankovetskoyi-svyatkuye-100-richchya”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

ТОП новости

Присоединяйтесь к нам. Будьте в курcе свежих событий и новостей.

Закрыть

Поиск