Мы создаем волны.

Резонанс. Мы создаем волны. Иногда штормы!

 
28.12.2017 00:00

Поклонська «замироточила» по серіалу «Свати» і прочитала вірш-молитву Избранное

Поклонська назвала «Сватів» добрим та веселим серіалом Об этом сообщает ladypost.in.ua со ссылкой на СМИ.


Кримська зрадниця депутат Держдуми Наталія Поклонська на своїй сторінці в Facebook відреагувала на можливу заборону серіалу «Свати» в Україні. Поклонська назвала «Сватів» добрим та веселим серіалом і підкреслила, що сама його любить.


«Рішення спецслужби України, про яке говорить В.Зеленський, на перший погляд є абсурдним, але насправді добре показує те, з чим бореться Служба безпеки України. Її головна мета сьогодні — знищити непорушний зв’язок між народами Росії і України, знищити мову, знищити традиції, знищити справжню, добру і красиву Україну», — вважає Поклонська.


«Але це неможливо! У нас одна віра, історія, культура, що так дратує і змушує панікувати іноземних ляльководів, які захопили Україну. Тих, хто «спонсорує» правлячих українських олігархів і чиновників, а також режисерів абсолютно інших фільмів, навіть за межами України, але з однією метою — показати нас, нашу історію і культуру іншими», — зазначила колишня прокурор АРК.


І процитувала українською примітивний патетично-совковий вірш-молитву невідомого автора: «Україна і Росія — Божа, наша, матір Батьківщина в нас єдина! Ми є рідні браття! Помолися, Україно, за батька і за сина.
24008770_416048895480000_1501795290_n


Раніше Володимир Зеленський опублікував емоційне відеозвернення через інформацією про те, що серіал «Свати», який створює його студія «95 квартал», можуть заборонити.


Нагадаємо, СБУ заборонила в’їзд актору серіалу «Свати» Добронравову.


Напередодні СБУ розробила порядок організації гастролей росіян в Україні.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/poklonska-zamirotochila-po-serialu-svati-i-prochitala-virsh-molitvu-454234.html”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

ТОП новости

Присоединяйтесь к нам. Будьте в курcе свежих событий и новостей.

Закрыть

Поиск