Мы создаем волны.

Резонанс. Мы создаем волны. Иногда штормы!

 
29.12.2017 00:00

Російський актор, що воює за Україну, знімається у новому фільмі зі "смачним" сюжетом Избранное


Російський актор українського походження Анатолій Пашинін, який зараз воює проти росіян та їхніх найманців, залишив фронт

Він працює над художньою стрічкою "Посттравматична рапсодія" за твором Дмитра Корчинського, розповідає актор на Facebook. Об этом сообщает life72.in.ua со ссылкой на СМИ.

Через це він на якийсь час залишив позиції 8-го батальйону УДА.

"Як завжди, поки мене не буде, хлопці там здійснять купу подвигів, їм дадуть ордени. А я знову залишуся без нього", — пожартував Пашинін.

Читайте також: Чому всі говорять про серіал "Свати" і його заборону в Україні

Головний герой стрічки "Посттравматична рапсодія" — воїн-доброволець. Під час контузіїї на полі бою потрапляє у драматичні події часів від Київської Русі до сьогодення.

"Буде шедевр, Матеріал — смачний, й головне — правдивий. Думки, які давно намагався сам сформулювати, та не міг, зустрів там", — пояснив актор.

  • Після окупації Криму, в березні 2014 року Пашинін повернувся до України й записав відеозвернення до росіян, у якому спробував пояснити, що відбулося в Києві, та переконати їх у необхідності боротися за власну свободу.
  • З того часу актор мешкав зі своїми батьками у Запоріжжі.
  • 25 серпня 2017 року стало відомо, що Пашинін пішов служити добровольцем в "Українську добровольчу армію", яку очолює Дмитро Ярош.
  • Перед цим у бойових діях проти російсько-тирористичних військ приймав участь його брат.
  • УДА створена Ярошем після того як він відмежувався від "Правого сектору".

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2017/11/26/rosiyskyy_aktor_scho_voyuye_za_ukrayinu_znimayetsya_u_novomu_filmi_zi_quotsmachnymquot_syuzhetom”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

ТОП новости

Присоединяйтесь к нам. Будьте в курcе свежих событий и новостей.

Закрыть

Поиск