Мы создаем волны.

Резонанс. Мы создаем волны. Иногда штормы!

 
09.01.2018 00:00

До Львова прибудуть мощі великомученика Димитрія Солунського Избранное

На запрошення архієпископа Львівського і Галицького Філарета до Львова вперше прибудуть мощі (правиця) святого великомученика Димитрія Солунського, повідомила прес-служба Львівської єпархії УПЦ (МП).

Привезе святиню із Греції до нашого міста делегація духовенства Елладської Православної Церкви на чолі із митрополитом Верійським, Науським і Кампанійським Пантелеімоном. Об этом сообщает golos-naroda.in.ua со ссылкой на СМИ.


Великомученик Димитрій Солунський відомий і шанований у всьому християнському світі святий, а особливим чином вшановується серед слов’янських народів, зокрема в Україні, як покровитель воїнів, захисник міст і сіл, молитвеник за мир і благополуччя.


Мощі великомученика Димитрія перебуватимуть з 15 по 18 грудня у Свято-Георгіївському кафедральному соборі міста Львова (вул. Короленка, 3). Вклонитися нетлінній правиці святого, та взяти участь у молитві буде можливість у храмі цілодобово. Особливим чином в ці дні буде підноситися посилена молитва до святого покровителя воїнів за захисників нашої Вітчизни та мир в Україні.


Урочиста зустріч святих мощей відбудеться 15 грудня о 15:00.

Джерело статті: “http://galinfo.com.ua/news/do_lvova_prybudut_moshchi_velykomuchenyka_dymytriya_solunskogo_275715.html”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

ТОП новости

Присоединяйтесь к нам. Будьте в курcе свежих событий и новостей.

Закрыть

Поиск