Мы создаем волны.

Резонанс. Мы создаем волны. Иногда штормы!

 
13.01.2018 00:00

На Львівщині створили штаб охорони ялинок Избранное

новогодняя ель, вырубка, штабНа Турківщині вирішили утворити штаб охорони лісових насаджень від вирубування у передноворічний період. Про це повідомляє " ". Об этом сообщает unn.in.ua со ссылкой на СМИ.


На Турківщині під час наради за участі керівників лісогосподарських підприємств району та силових структур обговорили комплекс заходів щодо охорони хвойних дерев від вирубування у передноворічний період 2017 року та заходи щодо недопущення самовільних рубок в лісових насадженнях, зокрема ялинок. У свою чергу, сесія Турківської районної ради підготувала звернення до Львівської обласної ради про заборону вирубки ялиці білої на новорічні ялинки.


Керівники лісогосподарських підприємств повідомили, що організували спільне чергування по виявленню порушників лісового законодавства. По кожному факту самовільної рубки, всі зібрані матеріали будуть направлятися до Турківського відділення поліції Самбірського відділу поліції ГУ НП у Львівській області. Також вирішено утворити районний штаб охорони лісових насаджень від вирубання у передноворічний період 2017 року.


Нагадаємо, за самовільну рубку лісів доведеться сплатати штраф в залежності від діаметра кореня від 118,44 до 11725,36₴


Чиновники нагадують, що за самовільну рубку лісів діють і адміністративні стягнення, згідно статті 65 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Незаконна порубка і пошкодження дерев і чагарників; знищення або пошкодження лісових культур, сіянців або саджанців у лісових розсадниках і на плантаціях, а також молодняка природного походження і самосіву на площах, призначених під лісовідновлення, – тягнуть за собою накладення штрафу на громадян у розмірі від п’яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від семи до дванадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.


В окремих випадках за самовільну порубку передбачена кримінальна відповідальність. Відповідно до статті 246 Кримінального кодексу України за незаконну порубку лісу визначені такі покарання — штраф; арешт на термін до шести місяців; обмеження волі на термін до трьох років; позбавлення волі на термін до трьох років з конфіскацією незаконно добутого.


Джерело статті: “http://lviv.sq.com.ua/ukr/news/novini/04.12.2017/na_lvovschine_sozdali_shtab_po_ohrane_eley/”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

ТОП новости

Присоединяйтесь к нам. Будьте в курcе свежих событий и новостей.

Закрыть

Поиск