Мы создаем волны.

Резонанс. Мы создаем волны. Иногда штормы!

 
12.02.2018 00:00

Корупціонери наступають. Але будуть знищені Избранное

21557972_220219881846314_3446105689392391808_n Об этом сообщает 0482ua.com со ссылкой на СМИ.

Щойно Президентом України звільнено з посади голову Арбузинської райдержадміністрації Миколаївської області Олександра Палія.

Чиновником він став три роки тому, в жовтні 2014 року, за моєю рекомендацією, під мою відповідальність за його чесність і всупереч дикому спротиву всього миколаївського корупційного кодла.

Це було одне із тих особистих рішень Президента України Порошенка, які вселяли віру і надію в довгоочікувані зміни.

Палій не підвів мене, але, як виявилося, не вписався в ту реальну діяльність органів влади, яка була розгорнута «новою владою» вже з весни 2014 року і яка прямо протирічила клятвам «партій Майдану» та їх лідерів, що прийшли до влади.

Тому вже з перших днів його роботи головою державної адміністрації практично звідусіль, як від обласних чиновників-корупціонерів (а інших там не було й нема), так і з боку так само повністю, до кісткового мозку, корумпованих різнокаліберних депутатів від Народного фронту й Батьківщини, на Палія почалися «наїзди».

Щоб усім було зрозуміло, що це таке, пояснюю: прямий начальник Палія, голова ОДА Меріков дає команду всім без винятку своїм заступникам, та керівникам усіх без винятку органів влади обласного рівня, включаючи прокуратуру, міліцію, СБУ, всі інспекції тощо травити, давити, підставляти, перешкоджати, рвати і тому подібне цього посадовця у всі можливі способи.

Причини прості: він не їх людина, він не злодій, з ним не можна красти бюджетні кошти та природні ресурси.

Після заміни Мерікова на Савченка восени 2016 року нічого не змінилося, хіба що вже відкрито стали вимагати написати заяву «за власним бажанням». Тому що, як і за Мерікова, корупція залишилася головним і єдиним змістом роботи обласної державної адміністрації та нового «губернатора» особисто.

Але Палій вистояв і в силу своїх невеликих посадових можливостей робив у районі все що міг із того, що так потрібно людям.
Не змогли корупціонери знайти для його звільнення бодай якихось «гріхів» у роботі, тож …. позбавили доступу до державно таємниці (!).

Причому, на замовлення «губернатора» Савченка і за наказом близького друга і «соратника» кримінального «авторитета» Мультика, начальника Управління СБУ в Миколаївській області Олексія Ляха, акт про якесь дрібне і всеодно неіснуюче «порушення» якихось дебільних приписів СБУ було грубо сфальшовано, як потім було сфальшовано подання від ОДА до Кабміну на звільнення Палія і також погодження Кабміну на це звільнення.

Від себе особисто і від моїх виборців з Арбузинського району Миколаївщини висловлюю Олександру Васильовичу велику подяку за чесність, мужність і відданість справі боротьби за інтереси народу.

Саме такі державні службовці, як Олександр Палій — чесні слуги народу — вкрай потрібні Україні, але геть не потрібні повністю збанкрутілій владі, що вщент зганьбила себе мародерством, яким вона займається вже майже чотири роки.

Вже привітав по телефону і хочу ще раз привітати Олександра Васильовича публічно з цим звільненням — Ви чужий серед злодіїв, Ви заважали їм красти і вони Вас за це відлучили від посади.

Це Ваша велика заслуга і нагорода, а перемога попереду.

Аркадій Корнацький, народний депутат України


Джерело статті: “http://www.nikpravda.com.ua/koruptsioneri-nastupayut-ale-budut-znishheni-2/”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Присоединяйтесь к нам. Будьте в курcе свежих событий и новостей.

Закрыть

Поиск