Мы создаем волны.

Резонанс. Мы создаем волны. Иногда штормы!

 
14.02.2018 00:00

Порошенко привітав вірян із римо-католицьким та протестантським Різдвом Избранное

Порошенко привітав вірян із римо-католицьким та протестантським Різдвом Об этом сообщает tp05692.in.ua со ссылкой на СМИ.

Президент України Петро Порошенко вийшов з вітальним зверненням до вірян, які святкують Різдво за григоріанським календарем – 25 грудня. «Вперше як державне свято ми відзначаємо Різдво Христове за григоріанським календарем – разом із більшістю усього християнського світу, спільно із Європою.

Президент України Петро Порошенко вийшов з вітальним зверненням до вірян, які святкують Різдво за григоріанським календарем – 25 грудня.

«Вперше як державне свято ми відзначаємо Різдво Христове за григоріанським календарем – разом із більшістю усього християнського світу, спільно із Європою. Верховна Рада ухвалила, а я підписав Закон, і віднині 25 грудня – вихідний день. Але ми жодним чином не зазіхаємо на давню добру традицію святкувати Різдво 7 січня, шануємо її та поважаємо. Обирати собі календар – це є особисте право кожного, а от завдання держави – гарантувати таке право і дати можливість вибору», – заявив президент.

За словами Порошенка, особисто він має намір святкувати двічі.

«Україна – унікальна в своїй віротерпимості й повазі до релігійних почуттів. Ми – це православні, греко-католики, римо-католики. Ми – ціле різнобарв’я протестантських церков. Ми – мусульмани та іудеї. Ми всі разом – українці», – наголосив політик.

Вперше цього року 25 грудня Різдво за новим стилем є вихідним днем. Свято у цей день відзначають, зокрема, приблизно 11 тисяч релігійних католицьких і протестантських громад, які святкують Різдво за григоріанським календарем – 25 грудня.

Опівночі в храмах пройдуть святкові меси. Наймасовіша – в соборі Святого Петра у Ватикані. Її проведе папа Римський Франциск. Він звернеться з традиційним різдвяним посланням. У багатьох країнах християни сьогодні дотримуються суворого посту. День завершиться різдвяною вечерею і подарунками.Джерело статті: “http://ukropnews.com/news/Poroshenko_privitav_viryan_iz_rimokatolitskim_ta_protestantskim_Rizdvom_81548.html”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

ТОП новости

Присоединяйтесь к нам. Будьте в курcе свежих событий и новостей.

Закрыть

Поиск