Мы создаем волны.

Резонанс. Мы создаем волны. Иногда штормы!

 
04.07.2018 00:00

«Самопоміч» знайшла спонсора на Хмельниччині Избранное

Народний депутат від фракції “Самопоміч” Павло Костенко через свого помічника домовляється про фінансування партії на Хмельниччині.

Про це свідчать дані листування народного обранця зі своїм помічником Іваном Доленком у месенджері WhatsApp, яке вдалося сфотографувати кореспонденту ІНФОРМАТОРа.

костенко

Судячи з тексту повідомлення, надісланого Доленком, він наразі перебуває у відрядженні на Хмельниччині. За словами помічника, знайшлася людина, яка бажає профінансувати діяльність партії Андрія Садового у своєму регіоні.

Доленко говорить про те, що це власник цегляного заводу у Хмельницькому, і наступного тижня він збирається приїхати до Києва на зустріч з Костенком, яку організує його помічник.

З відкритих джерел вдалося з’ясувати, що цегляний завод у Хмельницькому є лише один – це ТДВ “Хмельницький завод будівельних матеріалів”, власником з найбільшим внеском якого (понад 84% суми до статутного капіталу) є Олексій Кривдик.

Варто зазначити, що Іван Доленко є помічником народного депутата Павла Костенка за строковим трудовим договором на постійній основі.

Нагадаємо, що Гриценко домовляється з партією «Самопоміч» про підтримку його кандидатури на пост президента.

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

ТОП новости

Присоединяйтесь к нам. Будьте в курcе свежих событий и новостей.

Закрыть

Поиск