Мы создаем волны.

Резонанс. Мы создаем волны. Иногда штормы!

 
29.04.2020 00:00

В органів місцевого самоврядування попросили надавати пропозиції меж районів Кіровоградщини Избранное


Голова обласної ради звернувся до представників органів місцевого самоврядування з проханням надавати пропозиції з місць, що стосується меж районів.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

f29d93ea8330e28a5a21ad9b59d679c1

Як повідомляє Кіровоградська обласна рада, таке прохання очільник облради Олександр Чорноіваненко озвучив на селекторній нараді в ОДА.

Він також нагадав, що Українська асоціація районних та обласних рад, членом якої є Кіровоградська обласна рада, планує зустріч із Прем’єр-міністром України та міністром розвитку громад та територій України.

За словами Олександра Чорноіваненка, поділ на райони може негативно вплинути на районні лікарні.

- Наразі є можливість прискіпливо розглянути умови функціонування закладів охорони здоров’я, зокрема вторинного та третинного рівнів. Проаналізувати подальшу долю районних лікарень, які, на жаль, залишаються під загрозою у разі схвалення адміністративно- територіального поділу регіону, — зазначив голова обласної ради.

Нагадаємо, в ОДА пропонували створити чотири райони в рамках адмінреформи: Голованівський, Маловисківський, Кропивницький, Олександрійський. Тоді як в Мінрегіоні пропонували три — Кропивницький, Олександрійський, Новоукраїнський.

Нещодавно показали варіанти районів Кіровоградщини в рамках адміністративно-територіальної реформи.

Фото "Децентралізація"


Джерело статті: “https://gre4ka.info/suspilstvo/58829-v-orhaniv-mistsevoho-samovriaduvannia-poprosyly-nadavaty-propozytsii-mezh-raioniv-kirovohradshchyny”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Присоединяйтесь к нам. Будьте в курcе свежих событий и новостей.

Закрыть

Поиск