Мы создаем волны.

Резонанс. Мы создаем волны. Иногда штормы!

 
24.07.2019 00:00

Новим генпрокурором може стати Рябошапка Избранное


Заступник глави Офісу Президента України Руслан Рябошапка розглядається як один з кандидатів на посаду генпрокурора, заявив глава держави Володимир Зеленський. Об этом сообщает rial-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

Про це повідомляє Telegram 24 каналу.

Дізнайтесь, кого "Слуга народу" розглядає на посаду прем’єра

"Можливо, це один з варіантів, один з претендентів. З самого початку моєї президентської кампанії я говорив, що Рябошапка – крутий фахівець, я бачу його одним з претендентів", – сказав президент.

Перед цим президент заявив, що Україні потрібен новий генпрокурор.

Щодо чинного глави ГПУ Юрія Луценка, то він перебуває в офіційній відпустці.

11 червня Зеленський вніс до Верховної Ради подання про звільнення Луценка з посади голови ГПУ. Аргументував це тим, що генпрокурором не може бути людина, яка не має вищої юридичної освіти. Однак депутати не підтримали звільнення Луценка.

19 липня президент анонсував, що кандидатуру нового генпрокурора буде внесено на розгляд Ради вже після формування більшості в новообраному парламенті.

Що відомо про Руслана Рябошапку? Рябошапка раніше був одним з членів Національного агентства із запобігання корупції. Критикував попередню владу за провал антикорупційної реформи. Вчинив демарш із НАЗК та критикував його керівницю Наталію Корчак, звинувачуючи її у зволіканні з перевіркою електронних декларацій прем’єра Володимира Гройсмана та інших міністрів.

Згодом Рябошапка став головним спеціалістом з правоохоронної та антикорупційної політики у передвиборчому штабі Зеленського. Після перемоги Зеленського на виборах президента Рябошапка очолив в його Офісі антикорупційний напрямок.


Джерело статті: “http://24tv.ua/novim_genprokurorom_mozhe_stati_ryaboshapka_n1183128”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Присоединяйтесь к нам. Будьте в курcе свежих событий и новостей.

Закрыть

Поиск