Мы создаем волны.

Резонанс. Мы создаем волны. Иногда штормы!

01.08.2019 00:00

Кропивницькі спортсмени стали чемпіонами України з велоспорту Избранное

Вихованці спортивної школи №1 Володимир Микитюк та Євген Тесцов стали чемпіонами України в командному спринті серед юнаків. Про це повідомляється на сайті міської ради, інформує медіапортал DOZOR. Об этом сообщает delovaya.in.ua со ссылкой на СМИ.

Так, велоперегони зібрали 124 учасників з 20 команд. У командній гонці Володимир Микитюк, Євген Тесцов і Максим Колтунов стали «срібними» призерами, Артем Пашин завоював «бронзову» нагороду. Єлизавета Воротіленко і Владислава Ладик посіли третє командне місце в змаганні дівчат. В особистих змаганнях Володимир Микитюк і Євген Тесцов стали «бронзовими» медалістами.