Мы создаем волны.

Резонанс. Мы создаем волны. Иногда штормы!

 
29.04.2020 00:00

Зниження для ТЕС, ГЕС і АЕС та стримування ВДЕ – Мінекоенерго ухвалило енергобаланс Избранное

Внаслідок наростання кризових явищ в енергетичній системі України і через суттєве падіння споживання електроенергії Мінекоенерго переглянуло Прогнозний енергетичний баланс на 2020 рік. Повідомлення і документ опубліковані на сайті міністерства.

Об этом сообщает Преступная Россия

В повідомлені відзначається, що енергобаланс передбачає пропорційне зниження обсягів виробництва електроенергії усіма типами генерації: атомної, гідро, теплової. Також скореговане прогнозне зростання генерації з відновлюваних джерел енергії. Баланс покликаний забезпечити безпечний графік роботи атомних електростанцій і енергосистеми в цілому.

Зокрема документ передбачає загальний обсяг виробництва електроенергії на рівні 143 млрд кВт год. 38,8 млрд кВт-год – відведено для ТЕС, 4,8 – ГЕС, 1,5 – ГАЕС, 73,7 – АЕС, 11,4 – ВДЕ. Імпорт складе 5,1 млрд кВт-годин, експорт – 7 млрд кВт-год.

"В умовах падіння попиту енергоблоки АЕС не можуть працювати з максимальним постійним навантаженням протягом усієї доби. До останнього часу НЕК "Укренерго", який виконує функції диспетчеризації, був змушений розвантажувати їх в нічний період, а також у вихідні й святкові дні. Експерименти з регулярною зміною навантажень енергоблоків АЕС є вкрай небезпечними", – пише Мінекоенерго.

Крім того баланс покликаний забезпечити виконання ремонтів енергоблоків АЕС, забезпечити енергетичну безпеки країни через резервування достатньої кількості маневруючих потужностей ГЕС і ТЕС, сталу роботу вуглевидобувного сектору та безпечний обсяг зростання генерації з ВДЕ.

"Важливим елементом роботи енергосистеми є забезпечення достатньої балансуючої потужності. Останнім часом, в наслідок падіння споживання, а також низького рівня води для ГЕС, доступний обсяг маневреної потужності був критично малий. Це загрожувало виникненням аварійних ситуацій в періоди зміни добових фаз споживання. Зокрема, за даними НЕК "Укренерго", в останні дні розрив між вечірнім піком та нічним падінням збільшився з 4 до 4,8 ГВт", – зазначається у повідомлені.

Раніше експерти ринку заявляли про необхідність найшвидшого прийняття енергобалансу через наростання кризи в балансуванні енергосистеми. Зокрема, заступник голови ФРУТЕК, ексрадник міністра енергетики Сергій Чех відмічав, що розбалансування енергосистеми є прямою загрозою відключень електроенергії в країні.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/economics/znizhennya-dlya-tes-ges-i-aes-ta-strimuvannya-vde-minekoenergo-prijnyalo-energobalans.htm”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Присоединяйтесь к нам. Будьте в курcе свежих событий и новостей.

Закрыть

Поиск