Мы создаем волны.

Резонанс. Мы создаем волны. Иногда штормы!

 
29.04.2020 00:00

Портал дія — можна зайти до держустанов із електронним паспортом Избранное

Електронні документи у застосунку «Дія» дають можливість відвідати адміністративні будівлі органів державної влади.

Об этом сообщает Руспрес

Про нову можливість повідомив Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Відтепер відвідувати адмінбудівлі органів державної влади можна за пред’явленням цифрових паспортів у застосунку Дія....

Gepostet von Mykhailo Fedorov am Mittwoch, 29. April 2020

Документи в «Дії» дають можливість отримати перепустки до Кабміну, міністерств, місцевих адміністрацій та інших держорганів. Для цього необхідно показати ID-картку або закордонний біометричний паспорт.

Раніше там вимагали фізичний аналог документу. В середині квітня Міністерство цифрової трансформації повідомило, що документи в «Дії» стали офіційними. Це означає, що паспорт у смартфоні надає такі ж права і можливості, як і звичайний, тож необовʼязково носити з собою фізичний аналог чи ID-картку.

  • Цифрові паспорти запустили у додатку і на порталі «Дія» 22 квітня. Також там можна оформити ФОП, допомогу по безробіттю, студентський квиток.
  • У додатку також є «кабінет громадянина». Там користувач може подивитися, якою нерухомістю він володіє, дізнатися про власні електронні документи у державних реєстрах, інформацію про авто, ділянки землі та бізнес.


Джерело статті: “https://thebabel.com.ua/news/42680-elektronni-dokumenti-v-diji-dat-mozhlivist-otrimati-perepustku-do-derzhustanov”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Присоединяйтесь к нам. Будьте в курcе свежих событий и новостей.

Закрыть

Поиск