Мы создаем волны.

Резонанс. Мы создаем волны. Иногда штормы!

 
29.04.2020 00:00

Буковинців закликають не нехтувати ознаками інсульту Избранное


З причини незнання ознак інсульту або через острах потрапити до лікувального закладу (ця тенденція з’явилася останнім часом у зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції) мешканці Чернівецької області нерідко зволікають зі своєчасним зверненням у разі гострого порушення мозкового кровообігу.

Об этом сообщает Преступная Россия

– Наведу один показовий приклад. Інсульт стався у цілком іще молодої чернівчанки 37 років. Жінка довго непорушно сиділа у кріслі, та хоча вдома разом із нею була вся сім’я, на сполох рідні забили лише тоді, коли жінка була вже неспроможна говорити, – коментує ситуацію експерт ДОЗ ОДА з неврології, завцентром невідкладної неврології ЛШМД Анна Вакарчук. – Якщо, до прикладу, у Канаді чи Європі перші ознаки інсульту знає 75% населення, у нас у кращому разі 3-5%. Тож у той час, як наші співгромадяни запопадливо вивчають ознаки COVID-19, їхні близькі помирають від інсультів. Потрібно це якомога швидше змінювати, адже ризик інсульту дедалі зростає. Ще кілька років тому вважалося, що він спіткає кожного шостого, тепер – кожного четвертого!

Тим часом, для того, у кого саме стався інсульт, важить буквально кожна хвилина, адже для проведення, приміром, тромболітичної терапії терапевтичне вікно, тобто час, протягом якого її доцільно застосовувати для досягнення максимального ефекту, складає 4,5 години. Про це йдеться на сайті департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА.

Зважаючи на все це, А. Вакарчук нагадує буковинцям ознаки інсульту: їх потрібно пам’ятати і в разі необхідності – діяти: терміново викликати «швидку».


Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/health/bukovinciv-zaklikayut-ne-nehtuvati-oznakami-insultu-388376”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Присоединяйтесь к нам. Будьте в курcе свежих событий и новостей.

Закрыть

Поиск