Мы создаем волны.

Резонанс. Мы создаем волны. Иногда штормы!

 
04.10.2019 00:00

Керівник Миколаївської ОДА пообіцяв врадіївчанам взятися за місцевого безкарного аграрія Избранное

Олександр Стаднік 2 жовтня зустрівся з активістами Врадіївщини. Об этом сообщает meganovosti.in.ua со ссылкой на СМИ.


Жителі Врадіївщини вже давно і безуспішно намагаються протистояти місцевому фермеру в беззаконні, яке він вчиняє по відношенню до місцевих жителів. Звернення до керівництва правоохоронних органів, ргулярні пікети і акції не допомагають — людей просто ігнорують. В той час як місцевий латифундист на очах «стражів закону» віджимає землі, збирає чужий урожай, підробляє документи.


Не відомо поки, чи дієву. але обіцянку вплинути на розслідування кримінальних справ дав новий керівник ОДА:


Я неодноразово казав про свою відкритість до всіх. Сьогодні зустрівся з жительками Врадіївщини – депутатом райради Світланою Бунієвською та начальником філії Врадіївського райавтодору ДП Миколаївський облавтодор Ольгою Татаренко, які розповіли про гострі та кричущі питання району. За їхніми словами, Врадіївка не один рік страждає від свавілля місцевого аграрія, власника фірми ПП ВКП «Каро» Юрія Ханагяна. Ці питання не один раз піднімалися, були звернення, були розслідування, однак – все безрезультатно, — зазначив Олександр Стаднік.


Готуємо звернення до правоохоронних органів – поліції, СБУ, прокуратури, щодо розслідування інциденту, який не один рік не може вирішитися. Повторю – ми змінюємо Україну, час забути про старі схеми, — наголосив губернатор Миколаївщини.


Джерело статті: “http://www.nikpravda.com.ua/керівник-миколаївської-ода-пообіцяв/”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Присоединяйтесь к нам. Будьте в курcе свежих событий и новостей.

Закрыть

Поиск