Мы создаем волны.

Резонанс. Мы создаем волны. Иногда штормы!

 
05.10.2019 00:00

Волинський нардеп – проти введення касових апаратів для малого бізнесу Избранное


Народний депутат Ігор Гузь не голосував за законопроєкт №1053-1, який зобов’язує представників малого бізнесу використовувати касові апарати і програмні реєстратори розрахункових операцій. На його думку, це не мотивуючий фактор для здійснення підприємницької діяльності. Однак більшістю голосів закон прийняли, інформує пресслужба нардепа.

3 жовтня у порядок денний внесли проєкт Постанови про скасування рішення Верховної Ради, що передбачає внесення змін у ЗУ «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг». Ігор Гузь — серед тих парламентарів, хто голосував за скасування ухваленого закону. Однак рішення не прийнято.

Внесені зміни передбачають, що споживачі контролюватимуть проведення розрахункових операцій продавцями чи надавачами послуг через РРО. Натомість продавцям спростили користування РРО, але посилили відповідальність за відмову їх використовувати.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/volynskyy-nardep-proty-vvedennia-kasovykh-aparativ-dlia-maloho-biznes/” Об этом сообщает tp0472.in.ua со ссылкой на СМИ.

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Присоединяйтесь к нам. Будьте в курcе свежих событий и новостей.

Закрыть

Поиск