Мы создаем волны.

Резонанс. Мы создаем волны. Иногда штормы!

 
11.10.2019 00:00

Антимонопольний комітет попередив про штрафи за зрив опалювального сезону Избранное

Штраф становитиме до 10% доходу за останній звітний рік Об этом сообщает gazetapik.in.ua со ссылкой на СМИ.


Антимонопольний комітет попередив про штрафи за зрив опалювального сезону компанії, які займаються теплопостачанням і які є монополістами. Про це йдеться у повідомленні пресслужби АМКУ.


Зокрема, як заявили в Комітеті, штраф становитиме до 10% доходу за останній звітний рік.


«Відмова суб’єкта, що займає монопольне становище (а саме такими в більшості є теплопостачальники), від реалізації товару за відсутності його альтернативи, може мати ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді зловживання монопольним становищем», — пояснили в АМКУ.


Комітет провів також дослідження нинішньої ситуації із опаленням у низці регіонів, де було виявлено наступні порушення конкурентного законодавства як з боку теплопостачальників, так і з боку місцевих органів влади:


  • встановлення «завищених» тарифів за послуги з централізованого теплопостачання;
  • надання послуг неналежної якості та відмова у проведенні перерахунків за неякісно надані послуги;
  • нарахування за послуги за нормами споживання при наявності приладів обліку;
  • збільшення тарифу без попередження споживачів.


Реальну загрозу опалювальному сезону, за даними Комітету, несуть неврегульовані питання між «Нафтогазом», операторами газорозподільчих мереж та теплопостачальниками. Через відшкодування різниці в тарифах на теплопостачання та значну заборгованість споживачів за тепло окремі організації погрожують не розпочинати опалювальний сезон, допоки ці проблеми не вирішаться.


«Комітет прекрасно усвідомлює, що його втручання не матиме ефекту без усунення системних проблем галузі, які потребують дій інших органів влади. Тому настанови та рекомендації були надіслані Міністерству розвитку громад та територій України», — зазначили в АМКУ.


Крім того, задля надійного і безпечного опалювального сезону відділення АМКУ надали органам місцевого самоврядування та теплопостачальникам 360 рекомендацій.Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/antimonopolniy-komitet-poperediv-pro-shtrafi-za-zriv-opalyuvalnogo-sezonu-631538.html”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

ТОП новости

Присоединяйтесь к нам. Будьте в курcе свежих событий и новостей.

Закрыть

Поиск