Мы создаем волны.

Резонанс. Мы создаем волны. Иногда штормы!

 
13.02.2020 00:00

Чоловіки більш уразливі: з’ясувався несподіваний нюанс про коронавірус Избранное

Чоловіки можуть билть більш уразливі до зараження смертельним коронавірусом.

Об этом сообщает Роспрес

До такого висновку прийшла Національна комісія охорони здоров’я Китаю, пишуть "Известия". Зокрема, вона проаналізувала статево-віковий склад перших померлих у лікарнях Китаю і з’ясувала, що дві третини померлих від коронавірусу – чоловіки.

Новини
Гірше коронавірусу: в Україні від смертельної інфекції загинули 26 осіб
Чоловіки більш уразливі до коронавірусу

Чоловіки більш уразливі до коронавірусу

"Ліга"

У той же час, експерти попередили, що ці дані слід інтерпретувати з обережністю, оскільки вони включають тільки хворих із вираженими клінічними проявами.

Раніше було встановлено, найбільш уразливими до коронавірусної інфекції є люди старші 60 років. Особливо з супутніми патологіями: ураженням легень і важкими хронічними захворюваннями. Також до групи ризику входять особи з різними формами імунодефіциту: ВІЛ-інфіковані, онкологічні хворі і пацієнти після трансплантації органів.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у китайській провінції Хубей, де почався спалах коронавірусу, за минулу добу, 12 лютого, кількість заражених різко збільшилася на 15 тисяч. Таким чином, на даний момент зафіксовано 60 333 випадки.

Тисни! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Читайте всі новини по темі "Коронавірус" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/health/pulmonology/choloviki-bilsh-urazlivi-zyasuvavsya-nespodivanij-nyuans-pro-koronavirus.htm”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Присоединяйтесь к нам. Будьте в курcе свежих событий и новостей.

Закрыть

Поиск