Мы создаем волны.

Резонанс. Мы создаем волны. Иногда штормы!

 
09.05.2020 00:00

Путін проігнорував Зеленського, вітаючи українців з Днем перемоги ИзбранноеПрезидент Російської Федерації Володимир Путін привітав жителів пострадянських країн із 75-річницею перемоги у Другій світовій війні. Але офіційних представників України та Грузії у зверненні не згадав.

Об этом сообщает Компромат вики

Пресслужба Кремля 8 травня повідомила, що Путін направив вітальні звернення до лідерів Азербайджану, Вірменії, Білорусії, Казахстану, Таджикістану, Киргизії, Абхазії, Молдови, Туркменістану, Білорусії, Узбекистану та Південної Осетії. Також Путін звернувся з вітанням до керівництва і народів США, Франції і Великої Британії. Для України та Грузії президент Російської Федерації зробив виняток, привітавши лише народи країн та не згадавши офіційних лідерів.

Також президент РФ звернувся з вітаннями та словами вдячності до ветеранів війни, партизанів та трудівників тилу. Путін побажав їм здоров’я, благополуччя та довгих років життя. Офіційний лідер Російської Федерації зазначив, що прийдешні покоління мають пам’ятати про людей, які відстояли "свободу рідної землі".

ASPI news раніше писало, що відеоролик Українського інституту національної пам’яті до річниці Другої світової війни викликав обурення в Росії. Також повідомлялося, що український посол відмовився відзначати День перемоги у присутності російського посла.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/politika/putin-proignoruvav-zelenskogo-vitayuchi-ukrainciv-z-dnem-peremogi”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Присоединяйтесь к нам. Будьте в курcе свежих событий и новостей.

Закрыть

Поиск