Мы создаем волны.

Резонанс. Мы создаем волны. Иногда штормы!

 
15.02.2020 00:00

Керівнику поліції Кропивницького запропонували подавати в суд на КДК Избранное


Під час звіту у міськраді Кропивницького у керівника міського управління Національної поліції Андрія Гудіму спитали, чому у відомстві не захищають своїх підлеглих від нападок і неадекватної поведінки.

Об этом сообщает Руспрес

unnamed copy

Таке питання сьогодні, 14 лютого, задав депутат Володимир Смірнов.

"Є організації, які системно діють задля дискредитації правоохоронців. Наприклад, КДК. Ми бачимо постійно відеоролики, в яких представники цієї організації тільки тим і займаються, що дискредитують поліцейських. Вони здійснюють атаки на честь і гідність поліцейських і ми не бачимо судових позовів проти цих людей збоку поліції. Я так розумію, що честь і гідність поліцейського у нас захищена законом. Працівники КДК постійно здійснюють атаки на поліцію, то чому ми не бачимо спроб захистити честь і гідність працівників поліції в судах?" — запитав Смірнов.

"Даним питанням займається юридичний відділ. Дійсно така проблема є. Люди набирають собі перегляди в ютубі шляхом провокації та образ", - відповів Гудіма.


Джерело статті: “https://gre4ka.info/suspilstvo/57339-kerivnyku-politsii-kropyvnytskoho-zaproponuvaly-podavaty-v-sud-na-kdk”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Присоединяйтесь к нам. Будьте в курcе свежих событий и новостей.

Закрыть

Поиск