Мы создаем волны.

Резонанс. Мы создаем волны. Иногда штормы!

 
25.10.2020 00:00

КНДІСЕ – асфальтна мафія, що понад десятиліття наживається на продажних експертизах. Хто поставить цьому край? Избранное


Київський науково-дослідний інститут судових експертиз (КНДІСЕ) – це надзвичайно важлива для держави структура, але на превеликий нажаль – надзвичайно корумпована… і про це всі знають та ніхто, включаючи найвищу державну владу і правоохоронців не можуть поставити цьому край, а може не хочуть… чи не вигідно?…

Об этом сообщает Компромат 2

Окрім багатьох справ, КНДІСЕ досліджують якість та вартість дорожньо-будівельних робіт по всій країні. Але у висновку: розчерком свого «пера» керівництво цієї структури перетворює неякісні дороги з ямами – на дороги в ідеальному європейському стані?!!! Правда європейскі – лише на папері, а якщо проїхатись ними то що ми побачимо?!… Хоча, цим чинушам з КНДІСЕ на це наплювати, адже своїми дорогущими авто вони навряд чи їздять по жахливим дорогам, які своїм підписом визначили як ідеальні, европейського стандарту. В результаті все як завжди: від жахливого стану доріг – страждають прості люди! Ви тільки гляньте:

На кадрах знятих в Рівненській області, зафіксовано, що асфальт після ремонту дороги можна зняти голими руками, а з такими проблемами люди стикаються у всіх областях нашої держави. “Це портативний асфальт, його дуже легко при необхідності перенести на інше місце”, “Ось хто ями робить”, “Зате рівно покладений”, – саме так обговорюють в інтернеті це жахіття.

За результатами експертиз КНДІСЕ дороги в Україні виглядають так:

Але це, як ми вже зазначали – лише на папері. Ось які вони є в реальному стані:

В нас все добре, дороги будуються і реставруються якісно – саме це можна почути від управлінців КНДІСЕ, які своїми експертизами фактично стверджують – грошові бюджетні кошти використані за призначенням. Але реальність зовсім інша – дороги жахливі, бо саме куплені експертизи дають можливість красти гроші із будівництва автошляхів.

До речі, КНДІСЕ з далекого 2010 року очолює Олександр Рувін, і от які цифри наводить його структура щодо будівництва доріг:

– ¾ з бюджету на ремонт і будівництво доріг в Україні за 2018 рік було витрачено 38 млрд 900 млн гривень;

– ¾ в 2019 році – 50 млрд 570 млн гривень;

– ¾ в 2020 році – 124 млрд 900 млн гривень.

Достовірні джерела свідчать, що в КНДІСЕ беруть 4% від кошторису за експертизу, а тепер уявіть – це ж 8 млрд 574 млн 800 тисяч гривень тільки за три останні роки! Більше того, якщо до цих схем причетний сам Рувін (а джерела стверджують що так і є) – то нас, український народ – обкрадають вже понад десятиліття. Нам з року в рік обіцяють якісні дороги: КНДІСЕ своїми продажними експертизами нам їх дає… на папері.

Але найцікавіше і найжахливіше то, що сам Олександр Рувін є власником асфальтобетонного заводу на території «АБЗ-1» (код ЄДРПОУ 41190464)( https://opendatabot.ua/c/41190464 ) за адресою: Київ, вул. 9 травня, 49, директор Мірошниченко Валерій Миколайович. І завод цей був привезений з Америки без документів.

Фото заводу на території «АБЗ-1» за адресою: Київ, вул. 9 травня, 49

От вам і ще один важливий корупційний розклад: зрозуміло, що асфальт з особистого заводу завжди отримає позитивну оцінку КНДІСЕ за результатами експертизи. До того ж, ТОВ «АБЗ-1» (код ЄДРПОУ 41190464) є переможцем у 19 закупівлях з постачання асфальто-бетонних сумішей комунальним та державним підприємствам м. Києва та Київської області на загальну суму понад 37 млн₴ Можна тільки здогадуватися скільки мільйонів державних коштів (а по простому це все наші з вами податки) з тендерів через компаній посередників для відмивання коштів осідає в кишенях Рувіна Олександра Георгійовича та від інших його схем…

«Хороша» схема чи не так: власний завод на території «АБЗ-1» плюс власні експертизи, а ще плюс виграні тендери.

Багато експертів вважають, що Рувін не міг би займати настільки довго таку високопоставлену посаду, якщо не припустити, «що своїми експертизами він шантажує чи допомагає впливовим особам і так утримується в своєму кріслі». І якщо так буде продовжуватись – то в Україні не буде якісних доріг, а на додачу – наші гроші й надалі осідатимуть в руках корупціонерів.

Але асфальтні грабежі далеко не єдині – контрабанда

І тут випливає пов’язана з Рувіном фірма ТОВ «Інтернешнл кур’єр сервіс» ЄДРПОУ 36392903 (ІКС)( https://opendatabot.ua/c/36392903 ), яка була створена Рувіною Галиною Богданівною і Сировацьким Валерієм Івановичем.

Зареєстровано ТОВ за адресою Київ, бульвар Кольцова, буд. 14Л, приміщення 1 – директор Ніконенко Андрій Миколайович.

Компания ІКС створювалася на гроші Рувіна як міжнародний експрес-перевізник для прикриття організації транснаціонального контрабандного синдикату. У компаньйони Рувін взяв «генератора контрабандних ідей» – Валерія Сировацького, добре відомого контрабандиста, організатора сумнозвісної контрабандної пошти «Пост Інтернешнл», протиправну діяльність якої не вдавалося присікти протягом 7 років. Сировацький на гроші і за організаційної підтримки Рувіна, по всьому світу протягом декількох років відкривав фірми, в назві яких фігурував ІКС або ICS. США, Росія, Китай, Таїланд, ОАЕ, Індія, Польща, Німеччина, Канада – це неповний список країн, в яких Сировацький зареєстрував дочірні фірми на своє ім’я та імена довірених осіб Рувіна.

Основним завданням цієї частини діяльності Сировацького було створення іміджу ІКС, як мережі міжнародного експрес-перевізника. Простіше кажучи вони створили фальшивий аналог DHL. Тим самим вони переконали Митну службу України, що ІКС може бути експрес-перевізником в Україні і отримали цей статус.

За 5 минулих років злочинної діяльності ІКС Рувіном і Сировацьким були організовані кілька стійких контрабандних схем.

Однією з найбільш прибуткових стала схема контрабанди автозапчастин з ОАЕ. 95% оригінальних автомобільних запчастин для японських і корейських автомобілів на ринок України поставляються з ОАЕ. Вони продаються як через мережі великих дилерів, таких як Фокстрот-Авто, Автотехникс, АТЛ, Віннер-Форд, так і через інтеренет-магазини, наприклад, Exist.ua, і дрібними продавцями на авторинках по всій країні. Запчастини в ОАЕ закуповуються оптовиками у кількох фірм, таких як www.ra.ae або www.emexdwc.ae.

Схема ІКС, працює наступним чином: куплені українськими оптовиками в ОАЕ запчастини надходять на проміжні склади в ОАЕ, де вони оформляються як міжнародні експрес-відправлення (МЕВ) на адресу громадян України. Згідно положень Митного кодексу України, МЕВ з вартістю вкладень менше 150 євро не обкладаються митом і ПДВ. Підроблений на посилки комерційний вантаж запчастин авіатранспортом доставляється в Україну в аеропорти Бориспіль або Жуляни, де його отримує компанія ІКС, переміщує в власну зону митного контролю за адресою м.Київ, вул. Сирецька, 27 і проводить їх митне оформлення за спрощеною схемою, з мінімізацією оподаткування. Замість сплати мита, податку на імпорт, ПДВ в повному обсязі, в бюджет ідуть жалюгідні надходження від декількох посилок, вартість яких спеціально декларується вище 150 євро. «Економія» складає до 40% від митної вартості запчастин.

Далі вантажі вивозяться на проміжні склади в промзонах Києва і звідти розсилаються по Україні Новою поштою або Автолюксом і видаються безпосереднім одержувачам вантажу, які купили його в ОАЕ.

Діє й інший різновид контрабандної схеми – запчастини завозяться на адресу фіктивної фірми, як правило, фірми – учасника конвертаційної схеми. Від імені фіктивної фірми брокер ІКС подає в митницю декларацію, в якій зазначаються коди товару, який не підлягає обов’язковій сертифікації, має нульове мито і не повною мірою відповідає заявляється товару. Митниця не заперечує і в результаті бюджет України недоотримує митних платежів в розмірі до 30% від митної вартості запчастин.

От так-то наша держава недотримує кошти в бюджет!

Іван Петров для HPiB.LIFE


Джерело статті: “https://hpib.life/kndise-asfaltna-mafiya-shho-ponad-desyatilittya-nazhivayetsya-na-prodazhnix-ekspertizax-xto-postavit-comu-kraj/”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Присоединяйтесь к нам. Будьте в курcе свежих событий и новостей.

Закрыть

Поиск