Мы создаем волны.

Резонанс. Мы создаем волны. Иногда штормы!

 
16.06.2021 00:00

Спливли нові факти корупції в Податковій: "відмито" понад 55 млн  Избранное

Спливли нові факти корупції в Податковій: "відмито" понад 55 млн

За достовірною інформацією з управління боротьби з корупцією ДПС України, їх фахівці зараз дуже серйозно займаються черговими ділками в лавах Державної податкової служби України.

Об этом сообщает Гипотеза

Як стало відомо, співробітники Податкової використовують службове становище для особистого збагачення і "кришування" незаконних операцій зернотрейдерів. При цьому, збиток обчислюється мільйонами.

Чиновники — фото Новини Закарпаття
Чиновники — фото Новини Закарпаття

Претензій виникло чимало:

- кришування нечистих на руку зернотрейдерів;

-приховання злочину;

- зловживання службовим повноваженнями та недбалість;

- відсутність контролю (Податкова після реформи є єдиною юридичною особою і уявити собі самодіяльність чиновників на місцях неможливо) і покривання нечистих на руку бізнесменів посадовими особами Департаменту боротьби з відмиванням ДПС України, в чиї обов’язки входить виявлення і фіксація саме відмивання доходів, одержаних злочинним шляхом і допомога правоохоронцям.

ДПСУ — фото Суспільне.Крим
ДПСУ — фото Суспільне.Крим

Все це суперечить принципам нульової толерантності до корупції та верховенства права, закладеним керівництвом країни в основу нової правової системи України.

Дуже сподіваємося, що інформація приверне увагу комісії ВРУ з розслідування зловживань у Податковій. За наданими даними, збиток бюджету завдано суттєвий — розмір "відмитих" грошей становить понад 55 млн₴

Інсайд вказує на підозри на адресу "Кернел-трейд" і керівництва Департаменту боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом.

ДПС України. Матеріали кримінального провадження №32020100000000288 від 03.06.2020 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 212 КК України, підтверджують написане вище.


Джерело статті: “https://znaj.ua/kompromat/387461-splivli-novi-fakti-korupciji-v-podatkoviy-vidmito-ponad-55-mln”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Присоединяйтесь к нам. Будьте в курcе свежих событий и новостей.

Закрыть

Поиск