Внаслідок атаки ворожих БпЛА на Київщину в ніч на 24 січня загинули дві особи. Про це в своєму Telegram-каналі повідомив виконуючий обов'язки голови Київської обласної військової адміністрації Микола Калашник, передає УНН.
За словами Миколи Калашника, друга загибла особа - 36-річний чоловік в іншому населеному пункті, де пошкоджений житловий 10-поверховий будинок.
Зазначається, що на місці, де пошкоджена багатоповерхівка, дві особи звернулися до медиків після пожежі. 26-річний чоловік отримав поверхневі опіки верхніх дихальних шляхів. 38-річна жінка - гостру реакцію на стрес.
Він додав, що уточнюються списки постраждалих від атаки, їм надається вся необхідна медична допомога.
Нагадаємо
Внаслідок атаки російських дронів на Київщині пошкоджено 10-поверховий будинок та приватний двоповерховий будинок. Зафіксовано руйнування фасаду та пожежу, жителі евакуйовані.