середа05 лютого 2025
rezzonans.in.ua

Оголошено суму угоди століття в українському футболі (відео)

"Карпати" та "Рух" оголосили про злиття.
Объявлена сумма сделки века в украинском футболе (видео)

В кінці 2024 року львівські "Карпати" та "Рух" шокували інформаційний простір, оголосивши про злиття двох клубів. Обидві команди виступають в Українській прем'єр-лізі (УПЛ).

За інформацією ТаТоТаке, угода між власниками "Карпат" та "Руха" Володимиром Матківським та Григорієм Козловським відповідно обійшлася першому приблизно в 15 млн у валюті. "Зелені леви" за ці гроші отримають найкращих футболістів конкурентів.

Крім того, за інформацією ТаТоТаке, "Карпати" на 10 років отримають сучасну дитячу академію "Руха", а також статус монополіста у Львівській області.

"Рух" зосередиться на вихованні юних гравців у власній Академії та не буде виступати в наступному сезоні УПЛ. "Карпати", у свою чергу, у посиленому складі, схоже, замахнуться на медалі чемпіонату України. Додамо, що "Рух" отримає відсоток від майбутнього продажу "Карпатами" кожного вихованця Жовто-чорних.

За підсумками першої частини УПЛ "Карпати" та "Рух" йдуть на 6-й та 7-й позиції в турнірній таблиці УПЛ. Відставання від лідера, київського "Динамо", складає 19 і 20 очок відповідно.

Раніше повідомлялося, що футболіст УПЛ втратив свідомість під час матчу. Це сталося в грі "Олександрія" — ЛНЗ.